Čokoládové masáže jsou pokušením pro všechny

Čokoládová masáže rozjitří všechny Vaše smysly, uvolňuje i zkrášluje. Čokoládová masáž je určená pro každého, kdo chce spojit luxus s báječnou relaxací. Výjimečné účinky čokolády byly známy již dávno, lidé je užívali jako pomůcku k omlazení pokožky a zároveň jako zdroj dobré nálady. Čokoláda patří mezi antioxidanty a kakao, které obsahuje, zabraňuje uvolňování volných radikálů do organismu. Čím větší obsah kakaa čokoláda má, tím je tělu prospěšnější.

Čokoládové masáže výrazně působí proti stárnutí.

Čokoládová masáž přináší Vašemu tělu relaxaci, pomáhá při uvolnění svalů a napomáhá svěžímu vzhledu pokožky. Čokoláda nanesená na těl má i výborné detoxikační účinky, zlepšuje náladu, působí antistresově, jelikož způsobuje v těle uvolňování tzv. hormonu štěstí – serotoninu. Čokoládové masáže pomáhájí při bolestech hlavy, při soustředění a působí proti stresu a zánětům. Po masáži horkou čokoládou obvykle následuje ještě čokoládový zábal a závěrečná relaxace na lůžku.

Čokoládové masáže to je dokonale vyhlazená pokožka

medium2Vaše pokožka bude po masáži čokoládou nádherně vyhlazená a určitě se čokoládová masáž odrazí i na Vaší dobré náladě. Při masáži teplou čokoládou si přijde na své nejen tělo, ale i všechny naše smysly. Omamná vůně čokolády bude všude kolem Vás. Po masáži a krátkém odpočinku následuje osprchování těla. K naprosté dokonalosti stačí už jenom šálek horké čokolády nebo nějaká čokoládová dobrůtka. A proč se vlastně k masážím používá právě čokoláda? Čokoláda totiž tonizuje, hydratuje a vyhlazuje pokožku, uvolňuje svaly, při dodržování pitného režimu detoxikuje organismus a v neposlední řadě podporuje vyplavování látek způsobujících dobrou náladu. Pokud máte chuť na něco neobyčejného, dopřejte si čokoládovou masáž.