Úvod / Masáže / Lymfatické masáže | Floating a masáž pro dva

   Floating a masáž pro dva

   Floating a masáž pro dva - dobrá relaxace

   Chcete relaxovat společně se svou drahou polovičkou? Hledáte relaxační dárek pro rodiče? Nebo ideální svatební dar? Máme pro Vás připravenou relaxaci, která postaví na nohy a přitom ji strávíte ve společnosti někoho z Vašich blízkých. Umožníme Vám být rychle fit a cítit se jako znovuzrození! Trápí Vás bolesti zad, hlavy či nohou? Vyzkoušejte blahodárné masáže! Nechte se hýčkat a udělejte něco pro své zdraví!

   Masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem užívaným již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví. Jsou velmi prospěšné a mají řadu příznivých účinků! Navíc se stávají v současné době plné stresu a pracovního vypětí neodmyslitelnou součástí relaxace. Pro jednoho z Vás máme připravenou koupel ve floatingu, kde Vám dopřejeme hodinovou regeneraci. Floating je vodoléčebné zařízení, které bylo vyvinuto v 60. letech v USA. Podstatou jeho účinku je hypertonický roztok, svým složením blízký složení vody v Mrtvém moři. Tento roztok umožní stav beztíže, kdy se vytváří ideální podmínky pro relaxaci a regeneraci Vašich duševních i fyzických sil. Beztížné plavání těla na hladině roztoku simulujícího Mrtvé moře dochází k uvolnění svalových křečových stavů, zlepšení prokrvení buněk celého těla.

   Druhého z Vás čeká výběr jedné masáže na 60 minut z níže uvedené nabídky. Masáž probíhá souběžně s floatingem. Po dokončení se klienti vymění a procedury probíhají znovu.

   Lymfatická masáž manuální:

   Patří do skupiny léčebných masáží, mají silný detoxikační a odvodňovací účinek. Aktivuji průchod lymfy a uvolňují lymfatické cévy, které tvoří součást imunitního systému. Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu. Masáž je vhodná zejména pro osoby vystavené dlouhodobému stání, odstranění pocitu těžkých nohou, zmenšení otoků např. kotníků, očních víček, prevenci a ošetření celulitidy, zeštíhlení a zmenšení obvodu stehen a nohou, zlepšení kvality kůže, prevenci vrásek, oddálení stárnutí pleti, zvýšení imunity, rychlejší regeneraci po fyzické zátěži. Pro detoxikaci se doporučuje 7–10 celkových masáží, aby bylo dosaženo maximálních výsledků. Pro léčebný účinek se doporučuje minimálně 10 částečných masáží aplikovaných po 2–3 dnech. Doba masáže trvá 60 minut.

   Tibetská masáž jílovou kuličkou a drahými kameny:

   Provádí se koulením kuličky přiměřeným tlakem postupně po celém těle. Masáž se provádí v pohodlném oblečení na podložce. Léčivé účinky drahých kamenů jsou využívaný od pradávna a masáž pomocí těchto kamenů patří jistě mezi jednu z nejpříjemnějších a nejintenzivnějších možností jejich použití. Masáž má výrazně relaxační, harmonizační a regenerační účinky. Drahé kameny působí nejen léčivě na jednotlivé neduhy, pomáhají také srovnat naše vnitřní postoje „uklidit si“ vlastní nitro. Masáž je vedena podél meridiánů celého těla, posiluje tok energie a tím uvolňuje blokády a zbavuje napětí jak fyzického,tak psychického. Doba masáže je 60 minut.

   Reiki:

   Je stará japonská léčebná metoda. Slovo REIKI označuje životní energii, která prostřednictvím přiložených rukou proudí tam, kde je jí nejvíce potřeba. Ruce se přikládají postupně po celém těle, nebo na postižená místa. Reiki harmonizuje celý organismus, uvolňuje stres a napětí, ulevuje při akutních potížích, poranění (výrony, pohmožděniny) i u chronických problémů a to aktivaci přirozené schopnosti těla léčit sebe samo. Doba provedení 60 minut.

   Masáž lávovými kameny:

   Tato masáž je už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Teplo lávových kamenů svojí vibrací ovlivňuji energetické dráhy v těle, stimulují krevní oběh a lymfatický systém, masáž prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energie v těle. Doba provedení je 60 minut.

   Havajská masáž LOMI-LOMI:

   Patří svými relaxačními a terapeutickými účinky mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, obnovuje pohyblivost kloubů a v neposlední řadě napomáhá očistě organismu. Doba provedení trvá 60 min.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Floating a masáž pro dva.

   Fotogalerie - Floating a masáž pro dva

   Floating a masáž pro dva Floating a masáž pro dva Floating a masáž pro dva Floating a masáž pro dva Floating a masáž pro dva

   Floating a masáž pro dva obsahuje:

   2x 60 min. floating pro každého
   2x 60 min. masáž dle výběru pro každého

   Předpoklady:

   Floating není vhodné absolvovat těsně po jídle, těsně po velké tělesné námaze, při akutní infekční kožní chorobě, při horečce, u křečových žil (vynechat masáž nohou) a při rakovinovém onemocnění. Doporučujeme poradit se s lékařem při problémech s krevním tlakem, při cukrovce, při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil a v těhotenství.

   Počet osob:

   2 osoby

   Období:

   celoročně, Po - Pá

   Doba trvání:

   2 hodiny

   Lokalita:

   Brno

   Akce! - Floating a masáž pro dva:

   Jste klientem Zdravotní pojišťovny MV ČR? Zadejte 18-místné číslo z karty pojištěnce a získejte 5 % slevu.

   Akce! - Floating a masáž pro dva:

   Jste držitelem karty Sphere card? Zadejte číslo své slevové karty a získejte 5 % slevu.

   Floating a masáž pro dva - cena: 2 124,- Kč (cena vč DPH)

   Objednat - Floating a masáž pro dva

   Víte, že jakmile koupíte zážitek Floating a masáž pro dva již navždy získáte věrnostní slevu?

   Při koupi jakéhokoliv zážitku obdržíte slevu 5 % na další objednávku = nekonečná sleva pro všechny Vaše budoucí nákupy.


   Zážitek - Floating a masáž pro dva Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Floating a masáž pro dva - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Floating a masáž pro dva dostanete službou EMS i do 24 hodin.


   Chcete zážitek Floating a masáž pro dva objednat pro sebe na konkrétní termín?

   Zpravidla sice bývají všechny termíny dostupné, ale chcete-li mít jistotu, zarezervujte si datum ještě před objednávkou. Rezervaci zážitku Floating a masáž pro dva vám budeme držet 48 hodin, do té doby budete mít prostor poslat objednávku klasickým způsobem jako dárkový certifikát.

   Chtěl(a) byste zážitek Floating a masáž pro dva dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Floating a masáž pro dva jen těšit.