Chcete své blízké, kamarády či obchodní partnery obdarovat netradičním zážitkem? Jak na to:

1. Vyberte zážitek

Vyberte ten pravý zážitek z naší široké nabídky. Pokud si nejste jisti, který zážitek je ten pravý, darujte univerzální certifikát a obdarovaný si bude moci vybrat sám.

2. Objednejte zážitek

Klikněte na tlačítko „Objednat“ u Vámi vybraného zážitku a vyplňte objednávkový formulář. V objednávkovém formuláři zvolíte způsob doručení a platby dárkového balíčku. Aby byl dárek osobnější, může průvodní dopis obsahovat osobní oslovení a Váš podpis. Napište je do příslušného pole v objednávkovém formuláři.

3. Převezměte dárkový balíček

Na Vámi určenou adresu bude doručen dárkový balíček (luxusní krabička se stuhou). Uvnitř najdete zážitkový certifikát a průvodní dopis s popisem zážitku a bližšími pokyny pro jeho vybrání. Dárkový balíček je ihned připraven k předání, nikde není uvedena cena zážitku. K balíčku bude přiložena faktura. Pokud chcete poslat fakturu na jinou adresu než samotný dárkový balíček, zaškrtněte prosím tuto možnost v objednávkovém formuláři.

Dárkový balíček Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva

Jak rezervovat termín zážitku?

Klikněte na tlačítko „Rezervace termínu“ v pravém menu těchto stránek nebo klikněte zde. V rezervačním formuláři zadejte číslo Vašeho zážitkového certifikátu, jméno zážitku a zvolte si termín, kdy si chcete zážitek užít. Uveďte prosím také dva náhradní termíny.
Ihned po odeslání rezervačního formuláře od nás obdržíte email potvrzující přijetí Vašeho požadavku. Definitivní termín Vám potvrdíme emailem spolu s dalšími pokyny ohledně vybrání zážitku. Obdrželi jste jeden z našich univerzálních certifikátů (královský, platinový, zlatý nebo stříbrný)? Vyberte si nejdříve zážitek či zážitky z naší široké nabídky v levé liště podle počtu bodů Vašeho certifikátu. Poté postupujte podle návodu výše, jméno vybraného zážitku uveďte v rezervačním formuláři.

...Užíjte si nezapomenutelný zážitek