Jávské masáže mají velmi dlouhou tradici

Jávské masáže mají více než 300 let starou tradici a jsou velmi důležitým doplňkem kvalitní tělesné kultury. Název Jávské masáže je odvozen od nejobydlenějšího ostrova v Indonésii – Jávy. Jávská masáž se orientuje především na působení ve tkáních svalů a pojivové tkáni. Za pomoci tlačících a hladících technik pomáhá při zmírnění bolesti svalů a kloubů. Jávská masáž celkově stimuluje a uvolňuje lymfatický systém a pomáhá celkově zlepšit krevní oběh. Jávské masáže pomáhají při uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Masáže blahodárně působí na celkový stav organismu, regeneruje pokožku a navozuje příjemnou náladu.

Jávské masáže odstraňují únavu

Jávské masáže odstraňují únavu a posilují regeneraci celého organismu. Současně napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. V naší nabídce naleznete několik balíčků s jávskou masáží. Jávské masáže za pomoci základového oleje, éterického masážního oleje (jasmín, muškátový ořech, lemongrass), dále královská jávská masáž obsahující ošetření pro omlazení, relaxaci a osvěžení těla - tělový ratus, tělový scrub, jávskou masáž a tělovou masku. Dále nabízíme balíček Jávské princezny obsahující ošetření pro omlazení a relaxaci těla - tělový ratus, tělový scrub, Jávskou masáž a Jávskou pleťovou revitalizační kúru.

Jávská masáž zlepšuje krevní oběh

medium2Jávské masáže jsou svým svým zaměřením na působení ve tkáních svalů a jejich vazivových obalech – fasciích, zvaných také jako pojivová tkáň. Pomocí tlačících a hladících technik se pracuje na zmírnění bolesti svalů a kloubů. Při jávské masáži se stimuluje a uvolňuje lymfatický systém a tělu se vrací jeho vlastní regenerační síla. Celkově se také zlepšuje krevní oběh. Jávské masáže jsou vyjímečné svým velmi silným tlakem působícím na sval, až dojde k jeho celkovému uvolnění a následné relaxaci. Jávské masáže jsou prováděny od konečků prstů až po kořínky vlasů, uvádí tělo do stavu harmonie.