Úvod / Wellness pobyty / Královská relaxace

   Královská relaxace

   Zkuste se na chvíli přenést do slunného Thajska a potěšit se záchvěvem exotiky a romantiky, nabídnout královskou relaxaci tělu i duši.

   Budete mít na výběr ze tří nejlepších relaxačních masáží.

   Můžete si zvolit bylinnou protistresovou masáž, revitalizační aroma masáž nebo starodávnou masáž lávovými kameny.

   Na závěr Vás čeká protistresová masáž obličeje.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Královská relaxace.

   Fotogalerie - Královská relaxace

   Královská relaxace Královská relaxace Královská relaxace Královská relaxace Královská relaxace

   Královská relaxace obsahuje:

   Vybranou masáž celého těla od zkušené odbornice školené v tradičních thajských školách, masáž obličeje.

   Trvání:

   2 hodiny (90 minut vybraná masáž těla a 30 minut masáž obličeje).

   Lokalita:

   Praha

   Na výběr máte:

   Bylinná protistresová masáž

   Starobylá thajská bylinná masáž, ve které jsou používány plátěné váčky, naplněné směsí bylin a trav s aroma látkami dle 6 století starých receptur. V parní lázni nahřáté balíčky jsou přikládány na místa, kde se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž pomocí aromatických olejů z extraktů jasmínu, santálového dřeva a limety.Výsledkem je mimo celkového uvolnění celého těla i pocit pozitivního nabytí mysli.

   Revitalizační aroma masáž

   Revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu, pomocí aromalamp. Tento typ terapie je zaměřen na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha a těla. Šlo o nejoblíbenější druh thajské masáže na čínském i japonském císařském dvoře.

   Masáž lávovými kameny

   Jedná se starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této terapii se používá 53 hladkých lávových kamenů (vyvržených horou z dračí sluje), které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani. Pro muže se používá olej z esencí jasmínu, santálového dřeva a limety, pro ženy pak olej z výtažků marocké růže a růžového dřeva. Teplo prostupuje hluboko do celého těla (zpět do hory), kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu sílou draka.

   Masáž obličeje:

   Chiropraktická masáž obličejové a vlasové časti hlavy, spojená s technikami k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře, pomocí Neroli silice z květů hořkého pomeranče. Při této masáži dochází k pozitivní aktivizaci energetických bodů na hlavě a patří tím k protistresovým typům terapií.V celé Asie je vyhlášená, díky svým vitalizačním a relaxačním účinkům.

   Tip Královská relaxace:

   Pokud hledáte dárek pouze pro jednu osobu, darujte zážitek Masáž lávovými kameny. Pokud máte zájem o víkendový pobyt pro dva, zvolte zážitek Wellness víkend pro dva.

   Cena: 2 070,- Kč bez DPH (2 484,- Kč s DPH)

   Objednat - Královská relaxace

   Při zakoupení Královská relaxace obdržíte 50 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Královská relaxace Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Královská relaxace - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Královská relaxace dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Královská relaxace si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Královská relaxace zarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Královská relaxace dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Královská relaxace jen těšit.