Úvod / Romantické pobyty / Lázeň královny Kleopatry

   Lázeň královny Kleopatry

   Chcete se cítit jako egyptská královna Kleopatra? Ponořte se do speciální lázně připravené z těch nejpříjemnějších ingrediencí.

   Koupel z růžových lístků doslova ochromí Vaši mysl delikátní vůní a krásně zvláční a zjemní pokožku celého těla. Koupel obsahuje vzácný olej z lisovaných kvítků růží a blahodárnou syrovátku.

   Hladina je pokryta lístky růží a to vše v klidné atmosféře, pouze při svitu svíček. V místnosti s lázní budete relaxovat zcela sama, v naprostém soukromí.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Lázeň královny Kleopatry.

   Fotogalerie - Lázeň královny Kleopatry

   Lázeň královny Kleopatry Lázeň královny Kleopatry Lázeň královny Kleopatry Lázeň královny Kleopatry Lázeň královny Kleopatry

   Lázeň královny Kleopatry obsahuje:

   Lázeň královny Kleopatry v luxusním salónu krásy
   Šálek čaje po lázni

   Trvání:

   1 hodina (15 minut příprava, 30 minut samotná lázeň, 15 osušení a šálek čaje)

   Počet osob:

   1

   Lokalita:

   Centrum Prahy

   Tip Lázeň královny Kleopatry:

   Pokud hledáte dárek pouze dárek pro jednu osobu, darujte zážitek Lázeň královny Kleopatry. Pokud máte zájem o jiný zážitek, zvolte zážitek Kleopatřin sen.

   Cena: 1 420,- Kč bez DPH (1 704,- Kč s DPH)

   Objednat - Lázeň královny Kleopatry

   Při zakoupení Lázeň královny Kleopatry obdržíte 34 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Lázeň královny Kleopatry Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Lázeň královny Kleopatry - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Lázeň královny Kleopatry dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Lázeň královny Kleopatry si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Lázeň královny Kleopatry zarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Lázeň královny Kleopatry dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Lázeň královny Kleopatry jen těšit.