Úvod / Wellness pobyty / Luxusní den "Krásná maminka"

   Luxusní den "Krásná maminka"

   První měsíce a roky po porodu jsou pro čerstvé maminky náročným obdobím. Každá maminka si zaslouží, aby na chvíli mohla vypnout a všichni okolo se naopak věnovali pouze jí samotné. Splňte Vaší mamince tento sen.

   Tento balíček luxusní péče je zvláště vhodný pro ženy po těhotenství. Tento balíček obsahuje Slim & Sculpt ošetření. Dále pak Spa manikúra velmi příjemné lázeňské ošetření rukou a na závěr Rozjasňující péče – Mimosa & kosatec ošetření podporující jas a ošetření pleti. Zároveň slouží jako prevence tvorby pigmentových skvrn v období těhotenství a po porodu.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Luxusní den Krásná maminka.

   Fotogalerie - Luxusní den Krásná maminka

   Luxusní den Krásná maminka Luxusní den Krásná maminka Luxusní den Krásná maminka Luxusní den Krásná maminka Luxusní den Krásná maminka

   Slim & Sculpt péče - 120 minut

   Ošetření typu „haute conture". Ideální celkové ošetření proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům, celulitidě a povislé pokožce. Toto ošetření napomáhá zeštíhlení, zpevnění pokožky a vyrýsování siluety. Nejúčinnějším prvkem ošetření je aplikace dvou masek s výtažky kakaa a mořských řas na partie, které potřebují zeštíhlit a osvěžující masky s výtažky z mořského kolagenu na místech, která je třeba zpevnit.

   SPA Manikúra - 90 minut

   Velmi příjemné lázeňské ošetření rukou. Peeling, masáž a zábal zjemní a hydratuje suchou pokožku, začištění nehtů a kůžiček dá Vašim nehtům krásný tvar. Součástí této procedury je i lakování nehtů.

   Rozjasňující péče Mimosa & kosatec - 75 minut

   Ošetření podporující jas a sjednocenosti pleti. Pleť vypadá svěží, zářící a projasněná. Zároveň slouží jako prevence tvorby pigmentových skvrn v období těhotenství a po porodu, případně pomáhá tento problém řešit.

   Luxusní den Krásná maminka obsahuje:

   Wellness pobyt pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu:
   Slim & Sculpt péče - 120 minut
   SPA Manikúra - 90 minut
   Rozjasňující péče Mimosa & kosatec - 75 minut

   Počet osob:

   1

   Trvání:

   4 hodiny 45 minut

   Lokalita:

   Luxusní salón na Praze 1

   Tip Luxusní den Krásná maminka:

   Pokud hledáte dárek pouze pro jednu osobu, darujte zážitek Masáž lávovými kameny. Pokud máte zájem o víkendový pobyt pro dva, zvolte zážitek Wellness víkend pro dva.

   Cena: 4 950,- Kč bez DPH (5 940,- Kč s DPH)

   Objednat - Luxusní den Krásná maminka

   Při zakoupení Luxusní den Krásná maminka obdržíte 119 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Luxusní den Krásná maminka Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Luxusní den Krásná maminka - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Kleopatřin sen dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Luxusní den Krásná maminka si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Luxusní den Krásná maminka zarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Luxusní den Krásná maminka dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Luxusní den Krásná maminka jen těšit.