Úvod / Pivní lázně / Luxusní Pivní lázně Praha

   Luxusní Pivní lázně Praha

   Darujte nebo si sami dopřejte návštěvu nádherné Prahy spojenou s relaxací v pivních lázních Praha. Budete ubytovaní v luxusním hotelu přímo v historickém srdci Prahy. Vyjímečná lokalita a úžasné pivní lázně Praha čekají na Vás.

   Matičky Praha čeká na Vás. Přijeďte se pokochat nádhernými památkami, vyražte na nákupy a večer za zábavou nebo do některé z vynikajících restaurací. A proč výlet nepojmout trochu originálně a nespojit ho s návštěvou pravých pivních lázní?

   Budete ubytování v luxusním 4 hvězdičkovém hotelu Metamorphis, který se nachází v historických uličkách přímo u Staroměstského náměstí. Tento balíček obsahuje kromě 1-denního pobytu se snídaní také relaxační proceduru v pivních lázních Praha pro 2 osoby.

   Pivní lázně se provádí v originální dřevěné kádi s teplotou v rozmezí od 35-37 °C. Po dvaceti minutách lázně v pivní kádi se uložíte na nádherné dřevěné lůžko s nebesy, které je podestlané ovesnou slámou. Na lůžku si dopřejete uklidňující relaxaci.

   Hlavní složkou pivní koupele je unikátní receptura kombinace směsi pro výrobu piva s bylinkami a živé kultury pivovarských kvasnic, jimiž je lázeň obohacena. Pivní kvasnice přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky, které předávají potřebné vitamíny, zejména vitamíny řady B, sacharidy a proteiny.Luxusní Pivní lázně Praha Vám doporučuje informační portál Wellness-Romantika.cz

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Luxusní Pivní lázně Praha.

   Fotogalerie - Luxusní Pivní lázně Praha

   Luxusní Pivní lázně Praha Luxusní Pivní lázně Praha Luxusní Pivní lázně Praha Luxusní Pivní lázně Praha Luxusní Pivní lázně Praha

   Balíček Luxusní Pivní lázně Praha obsahuje:

   ubytování 1 noc se snídaní pro 2 osoby v hotelu Metamorphis
   návštěvu v pivních lázních pro 2 osoby
   (originální pivní lázeň -20 minut, volnou konzumaci piva během lázně, relaxace na lůžku - 30 minut)

   Počet osob:

   2 osoby

   Období:

   Celoročně

   Lokalita:

   Praha

   Další podmínky a předpoklady:

   Pivní lázně Praha jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Praha se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.

   Tip Luxusní Pivní lázně Praha:

   Pokud máte zájem o zážitek pivní lázně Praha, zvolte zážitek Pivní lázně Praha. Pokud máte zájem o víkendový pobyt pro dva, zvolte pivní lázně Pivní lázně Štramberk pro dva .

   Cena: 4 917,- Kč bez DPH (5 900,- Kč s DPH)

   Objednat - Luxusní Pivní lázně Praha

   Při zakoupení Luxusní Pivní lázně Prahaobdržíte 118 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Luxusní Pivní lázně Praha Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Luxusní Pivní lázně Praha - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Luxusní Pivní lázně Praha dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Luxusní Pivní lázně Praha si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Luxusní Pivní lázně Prahazarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Luxusní Pivní lázně Praha dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Luxusní Pivní lázně Praha jen těšit.