Masáže

Masáže to je každý pohyb dlaní, prsty nebo lokty působí jako balzám pro naše tělo i duši. Stres a spěch z Vás postupně odplouvají, nepříjemné blokády se uvolňují. U masáže se dostavuje jakýsi stav „bez tíže“ a právě to je známka uvolnění a pročištění organizmu. Masáže jsou ideálním společníkem při útěku ze všedního dne.

Aromaterapie

Aromaterapie je soustava velmi jemných doteků a hlazení celého těla, která maximálně uvolní vnitřní napětí. Aromaterapie to jsou rostlinné silice patřící mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou.
Aromaterapie je jedním z nejlepších prostředků zahánějících nepříznivě účinky stresu. Přispívá k harmonizaci vnitřní síly a vitality, přináší relaxaci, pohodu, spokojenost. Napomáhá navozovat pocity klidu, radosti, posiluje pozitivní postoj k životu, zvyšuje výkonnost, koncentraci, zmírňuje například bolesti hlavy, může probudit i pohlavní touhu a obnovit rovnováhu emocí.
Aromaterapii nelze oddělit od základních principů přírodní léčby, masáží, životosprávy, cvičení a celkového postoje k životu, čili od současného životního trendu – wellness. Při aromaterapii se používají éterické oleje a rostlinné oleje, masťové a krémové základy, které se vzájemně míchají pro danou situaci.

Aromaterapie - balíčky: Aromaterapie v růžích, Parní lázeň s masáží, Polynéský květinový rituál, Revitalizační aroma masáž

Čokoládové masáže

medium2Skvělé čokoládová masáže Vám učiní neskonalé blaho ! Čokoládové masáže jsou vhodný dárek pro ženu, pro maminku či sestru!
Čokoládové masáže patří k top masážím A Jsou perlou mezi zkrášlujícími procedurami! Čokoládové masáže jsou exklusivní tělové kůry, které působí na všechny smysly těla, na zpomalení procesu předčasného stárnutí, na detoxikaci těla a na dobrou náladu.
Exkluzivní čokoládové masáže jsou jednou z nejvíce uvolňujících a určitě nejsmyslnějších masáží.
Čokoládové masáže jsou výborné na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

Čokoládové masáže - balíčky: Čokoládová masáž s medem, Čokoládová masáž se zábalem, Čokoláda, Čokoládová masáž, Čokoládová terapie, Čokoládové pohlazení

Havajské masáže

Havajské masáže Lomi Lomi (milující ruce) využívají velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik vykonávaných především předloktím. Při práci je velice důležitý pohyb dolních končetin, využívání váhy a těžiště těla. Pohyb maséra při práci připomíná posvátný havajský tanec Hula Hula, z kterého havajské masáže vycházají.
Havajské masáže je tradiční ošetření kombinující použití horkých lávových kamenů a havajské masáže Lomi Lomi. Podstatou této techniky je uvést v harmonii tělo, mysl a duši člověka. Havajské masáže jsou pro své účinky a nezapomenutelný zážitek zařazeny mezi nejluxusnější ošetření vůbec.

Havajské masáže - balíčky: Pravá havajská masáž, Tropická Bali masáž, Havajská masáž, Havajská masáž s relaxací

Japonské masáže

Japonské masáže Shiatsu jsou velmi relaxační terapie, které pocházejí z Japonska. Japonské masáže Shiatsu nebo též psáno Shia-tsu či počeštěně Šiacu se řadí mezi masážní techniky, jejichž původ sahá až 5 000 let zpátky do staré Číny. Svoji definitivní podobu a jméno dostala tato terapie až v Japonsku ve 20. letech 20.století a je založena na znalostech nejen klasické čínské medicíny, ale i západní anatomie.
Japonské masáže Shiatsu jsou relaxační terapijí, která pochází z Japonska a je založena na principech klasické čínské medicíny. Japonské masáže využívají práci prstů, dlaní, loktů, kolen, chodidel aj. Děje se tak bez nepříjemné bolesti a s pocitem relaxace. Terapií shiatsu se znovu nastoluje energetická rovnováha těla a obnovuje se proudění energie, při které dojde k nastolení harmonického stavu celého organismu.

Japonské masáže - balíčky: Japonská masáž Shiatsu, Japonský čajový obřad

Jávské masáže

Jávské masáže mají velmi dlouhou tradici a jsou důležitým doplňkem kvalitní tělesné kultury již po staletí. Jávské masáže vznikly jako starověký systém léčení s historií více než 300 let. Název Jávské masáže je odvozen od nejobydlenějšího ostrova Jáva v Indonésii.
Jávské masáže jsou charakteristické svým zaměřením na působení ve tkáních svalů a jejich vazivových obalech – fasciích, zvaných také jako pojivová tkáň. Pomocí tlačících a hladících technik se pracuje na zmírnění bolesti svalů a kloubů. Jávské masáže stimulují a uvolňují lymfatický systém a tělu se vrací jeho vlastní regenerační síla. Celkově se zlepšuje i krevní oběh.

Jávské masáže - balíčky: Jávská masáž, Jávská princezna, Dotek Jávy, Jávský balíček čokoláda, Jávská masáž pro dva

Lymfatické masáže

medium2Lymfatické masáže jsou oblíbenou hloubkovou masážní technikou. Lymfatické masáže se praktikují buď ručně, mluvíme o manuální lymfodrenáži, nebo za pomocí strojů či přístrojů, hovoříme o přístrojové lymfodrenáži. Ač zní název "lymfodrenáž" poněkud klinicky, nemusíte mít strach opravdu se jedná o příjemné uvolňující masáže. Lymfatické stimulace nejsou žádnou novinkou – byly prováděny již v antice.
Pamatujme si, že lymfatické masáže napomáhají cirkulaci lymfy, zmírňují otoky a celkově očišťují tělo od zplodin a odpadů.
Lymfatické masáže jsou velmi jemnou hmatovou technikou orientovanou na lymfatický systém, které z těla odstraňuje pocity napětí a bolesti.
Lymfatické masáže můžete kombinovat s použitím různých masážních prostředků a zábalů z bylin a éterických olejů. Dobré je doplnit stravovací režim o upravenou dietní stravu, bylinky, ovoce, zeleninu a odlehčit tak tělu touto jednoduchou čisticí kúrou. Vhodná jsou dechová a jiná cvičení.

Lymfatické masáže - balíčky: Lymfatická masáž, Floating pro dva, Floating a masáž pro dva

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny jsou masáže, které se už odedávna praktikovaly na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se umisťují oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.
Obdarovaný si při masáži lávovými kameny vychutná teplo a masážní techniky, dokonale si uvolní tělo a mysl, zbaví se stresu a napětí. Tyto masáže blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy, ...
Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny přiložené na tělo navozují hluboké uvolnění celého organismu. Masáže podporují a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí.

Masáž lávovými kameny - balíčky: Terapie lávovými kameny, Masáž kameny, Protistresová masáž, Masáž péče pro muže, Masáž pro unavené nohy, Čakrová masáž, Lávové kameny Olomouc, Lávové kameny Brno, Lávové kameny Ostrava

Masáže pro dva

Masáže pro dva je zážitek, je-li sdílený, je dvojnásob příjemný. Masáže pro dva mohou využít páry (pro začínající vztah otevře nové obzory, pro dlouholeté vztahy je zajímavým zpestřením) i například kamarádky či přátelé, kteří chtějí prožít něco výjimečného spolu.
K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny. Tyto masáže vás nabijí energií, zbaví vás napětí a stresu, je prospěšná i při bolestech zad a kloubů. Masáže stimulují krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje blokaci důležitých bodů na meridiánech a tím zajistí optimální proudění energie v těle. Předností masáže je, že teplo vycházející z vulkanických kamenů přechází do ztuhlých svalů. Masáže dokonale uvolní mysl i tělo.

Masáže pro dva - balíčky: Medová masáž pro dva, Afroditin sen, Čokoládové sny, Indická masáž - AYUS LOMI, Masáž lávovými kameny pro dva, Masáž tisíce a jedné noci, Dotek tepla, Masáž pro dva DE LUXE, Partnerská masáž, Duo masáž - sdílený zážitek, Thajský sen pro dva, Romantika pro dva LUX, Královská havajská masáž, Infra sauna pro dva, Čokoládová romantika, Romantika v růžích, Harmonie

Masáže tantra

Tantra masáže v sobě spojují prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu, který rozproudí vaši energii a naplní vás vzrušením a něhou. Do tantra masáže patří nejen celotělní masáže teplým sezamovým či mandlovým olejem, ale i masáže joni a lingamu. Díky tantra masáži tak přestanete prožívat orgasmus pouze ve svém pohlaví, ale přenesete jej z pánve do celého svého těla, jako hluboký, naplňující a vrušující pocit.
Součástí tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Zažijete masáže hlavy a uší, omývání horkými ručníčky, použití speciálních aromaterapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů. To vše za zvuku příjemné hudby, v klidném a nerušeném prostředí.
Tantrické masáže Vám přinesou smyslné uvolnění v rukou zkušené masérky (maséra). Nemusíte se o nic starat, pouze si užíváte toho, co je vám dáváno. Zažijete zcela jiné vzrušení než to, které nás učí západní kultura.

Masáže tantra - balíčky: Tantrická masáž pro dva, Tantrická masáž pro ženy, Tantrická masáž pro muže

Medové masáže

Nechte se mazlit svůdně sladkým dotykem! Medové masáže jsou originální zážitek! Medové masáže jsou ideální dárkem pro všechny milovníky sladkého života! Krásně odpočinete, ale zároveň uděláte něco pro své zdraví, medové masáže vynikají výbornými detoxikačními účinky.
Medové masáže májí dvojí účinek. Odstraňují toxiny v těle a aktivují vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže, medové masáže odstraňují tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, co má za důsledek vznik různých nemocí.
Medové masáže jsou účinné jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Medové masáže Vám pomohou při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Medové masáže se doporučují lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.

Medové masáže - balíčky: Medová masáž detoxikační, Medové rošády, Medová masáž sametová, Medová masáž, Medová masáž a okurkový zábal, Medová masáž Ostrava

Orientální masáže

medium2Orientální masáže vznikly spojením několika odlišných metod a stylů masáží. Orientální masáže nabízí specifickou kombinaci thajské, švédské, indické a Hot stones masážní terapie. Orientální masáže jsou určeny pro mimořádně unavené svaly, i pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání.
Základem orientální masáže je působení na akupresurní body, ležící na energetických drahách těla a jejich celkové pozitivní dobití. Použitím olejů z extraktů jasmínu, santalového dřeva a limety, dokonale obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii. Orientální masáže uvolňují toxiny z kloubů, svalů a měkkých tkání, zvyšuje cirkulaci krve, posiluje nervový systém a pomáhá odstraňovat bolesti páteře.

Orientální masáže - balíčky: Masáž teplými mušlemi, Fidžijská masáž mušlemi

SPA zábaly a procedury

Zábaly a procedury pomáhají rychlému vylučování toxinů z těla, tyto masáže zlepšují krevní a lymfatický oběh, potlačují celulitidu, zpevňují a prokrvují pokožku, obnovují elastinová a kolagenová vlákna a tím způsobují omlazení pokožky, působí příznivě i na bolesti kloubů.
Procedura trvá nejméně hodinu. Začíná peelingem, jímž se odstraní odumřelé kožní buňky a prokrví pokožka. Následuje osprchování a odstranění peelingu z těla. Na lůžku je pak na celé tělo nanesen zvolený tělový zábal, zabalíme vás do folie a deky, kde setrváte v příjemné relaxaci 30 - 40 min. Pak se opět osprchujete a může ještě následovat ošetření tělovým balzámem.
Uvolnění je úplné a dokonalé pokud si k zábalu přiobjednáte ještě relaxační masáž obličeje.

SPA zábaly a procedury - balíčky: Dokonalá čistota, Balíček z mechů a kapradí, Dárek pro muže, Floating, Zábal v banánových listech

Thajské masáže

Thajské masáže jsou proslulé svými pozitivními účinky ve fyzioterapii. Thajské masáže obnovují sílu Vašich unavených svalů.
Thajské masáže jsou dnes součástí tradiční thajské medicíny, která je dokonce oficiálně uznávaným systémem zdravotní péče v Thajsku. Thajské masáže mají za cíl uvést tělo, mysl a ducha do stavu rovnováhy a harmonie, výsledkem pak je tzv. samo-uzdravování těla. Klasické sportovní masáže jak je známe v Evropě jsou zaměřeny na okamžitou úlevu. Thajské masáže umí navodit pocit úlevy, bohužel s výrazně delší dobou trvání.

Thajské masáže - balíčky: Thajská olejová masáž, Bylinná masáž, Thajská masáž s vínem, Thajský sen v Praze, Thajská masáž bylinková, Masáž pro unavené tělo, Thajská masáž ROYAL, Thajská masáž pro maminky, Thajská prenatální masáž, CLASSIC THAI Massage, Klasická thajská masáž, Tradiční thajská masáž, Masáž chodidel, Masáž hlavy, Reflexní masáž nohou, Thajská masáž nohou

Turecké masáže

Turecké masáže „HAMMAM“ vznikly na základě přísných požadavků islámu na čistotu těla. V samotném Turecku jsou lázně využívány jako místo společenského setkání všech bez rozdílů, k relaxaci a prevenci proti nemocím.
V proslulých tureckých lázních „HAMMAM“ se neumývá pouze tělo. V horku a páře probíhá i duchovní proměna. Turecké masáže mají tisíciletou tradici. Turecké masáže jsou nyní přijímány jako žhavá novinka v nejlepších wellness a spa centrech.
Podle tradice vše začíná prohřátím v Hammamu, poté Vám masér provede peeling speciální žínkou "KESE", která dokonale odstraňuje starou kůži. Úplné uvolnění a relaxace nastane po závěrečné mýdlové masáži.
Turecké masáže jsou orientálním královstvím vody a páry kde může nastat to, co je nazýváno "návratem k sobě samému".

Turecké masáže - balíčky: Turecká lázeň, Turecká masáž