Masáže tantra

Masáže tantra mají základy v tantrických a taoistických technikách, bioenergetice a reflexologii. Při masáži tantra nastává postupné probuzení celého těla, odplavení napětí a stresu a uvolnění se do celotělního vzrušení. Hravá a pestrá tantrická masáž se dotýká těla i duše a otevírá cestu k meditativním prožitkům v oblasti erotiky. Po přivítání v masérském salonu následuje úvodní rozhovor, při kterém máte možnost vyjádřit svá přání a případné obavy. V průběhu vlastní masáže tantra se nejprve prohněte, tím se uvolní celé tělo a pokračuje se vzrušující a smyslnou masáží lingamu/joni (genitálií). Probouzená sexuální energie prochází celým tělem. V laskavé posvátné atmosféře úcty k Vám i Vašemu prožívání si můžete tento neobyčejný zážitek bezezbytku vychutnat. Tantrická masáž má pevný rituální rámec a její součástí není pohlavní styk.

Masáže tantra - můžete se těšit na luxusní prostředí

Masáže tantra se odehrávají v komfortně a luxusně zařízené místnosti, splňujícím ty nejnáročnější požadavky na hygienu. Hosté jsou hýčkány kvalitními materiály a přípravky. Můžete se těšit na profesionální a srdečný přístup v luxusním prostředí. Masáže tantra jsou v našem pojetí krásné masáží, která pomáhá rozvíjet smyslovost a může zahrnovat intimní masáže. Masáže tantra pomáhají rozvíjet i léčit sexualitu, a tím přispívají k celkovému ozdravení a zkvalitnění života. Po masáži budete odcházet nadšení a nabití energií.

Masáže tantra je ucelený rituál s prvky klasické masáže a tantry.

medium2Masáže tantra jsou uceleným rituálem s prvky klasické masáže a tantry. Setkáte se v ní s doteky nejrůznějšího druhu – například omývání horkými žínkami, příjemným hlazením i agresivním hnětením. Masáže tantra doprovází příjemná hudba a nekonečno vůní. Masáže tantra začínají v lehkém přehozu, který Vám masér nebo masérka pomalu svlékne. Do masáže tentra je v některých případech zahrnuta i masáž joni či lingamu. V příjemné atmosféře můžete načerpat novou energii a radost ze života. V luxusně zařízených místnostech je samozřejmostí hygienické vybavení. Můžete se zde také osprchovat, a vše co budete k masáži tantra potřebovat bude pro Vás připraveno.