Orientální masáže

Orientální masáže jsou spojením několika odlišných stylů masáží. Orientální masáže nabízí jedinečnou kombinaci thajské, švédské, indické a Hot stones masáže. Je určena pro mimořádně unavené svaly, ale i pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání. Základem orientální masáže je působení na akupresurní body. Za pomoci olejeůz extraktů jas¬mínu, santalo¬vého dřeva a limety dokonale obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii. Uvolňujíe toxiny z kloubů, svalů a měkkých tkání, zvyšuje cirkulaci krve, posiluje nervový systém a pomáhá odstraňovat bolesti páteře.

Orientální masáže - užíjte si exotiku

Orientální masáže si můžete vybrat z naší nabídky. Zažijete exotiku, která Vám přinese uvolnění celého těla i mysli, načerpáte energii a odnesete si příjemný zážitek! Orientální masáže zlepšují celkový zdravotní stav. Orientální masáže nastolují rovnováhu a harmonii jak v našich energických drahách, tak v orgánech. Některé orientální masáže přímo působí na akupresurní body.

Orientální masáže můžete darovat jako dárek

medium2Budete uvítáni v luxusním salonu kde Vám nabídnou malé občerstvení na přivítanou – vychutnáte si šálek čaje či kávy nebo osvěžující nápoj. Zkušený personál Vám poradí, jaká masáž by byla vhodná právě pro Vás – pokud máte nějaké zdravotní potíže, poradí Vám, která z orientálních masáží Vám uleví, nebo si vyberete co Vám bude připadat nejpříjemnější. V ceně zážitku je zahrnuto občerstvení, sprcha, koupel a všechny masážní a kosmetické přípravky, které jsou používány.