Pivní koupele

Pivní koupele – zážitek, který si musíte vyzkoušet

Pivní koupele nabízejí jedinečné spojení pivní lázně, uvolňujících masáží a kyslíkové terapie s prostředím středověkého sklepení. Pivní koupele v dřevěné kádi jsou připraveny ze surovin používaných při vaření piva a v kombinaci s přírodní pivní kosmetikou mají příjemné regenerační a relaxační účinky. Pivní koupele jsou pro tělo ideální masáží, následované odpočinkem v bavlněném zábalu. Celá pivní procedura je podpořena kyslíkovou terapií, tedy zvýšením koncentrace kyslíku ve vzduchu za použití speciálního přístroje, která vede k dalšímu zvýšení tělesné i duševní aktivity. Blahodárné účinky piva, příjemná hudba a záře svíček, to vše Vás dostane do stavu hluboké relaxace.


Kam vyrazit a pivní koupele si užít…


Pivní koupele Chodová Planá - První a největší Pivní lázně na světě

Pivní koupele Chodová Planá umožňují léčbu kožní, cévní a ischemické choroby pomocí jedinečné procedury pravé pivní lázně. Pivní koupele jsou provozovány v Hotelu U Sládka v areálu Rodinného pivovaru Chodovar. V Chodové Plané kombinují jako jediní v Evropě léčebné účinky místní minerální vody Ilsano, piva Chodovar, chmele a pivních kvasinek. Náš tip! Pivní lázně Chodová Planá.


Pivní koupele Ostrava - Zámecké pivní koupele

Pivní koupele naleznete na Zámku Zábřeh v Ostravě. Součástí komplexu je pivovar PIKARD. Zámecký pivovar byl rekonstruován v letech 2004-2007, přičemž tradice vaření piva je doložena podklady až z roku 1784. Zajímavostí je, že pivovar Pikard v roce 2009 přišel s pivním pšeničným speciálem Ženské pivo PIKARD, který je určený pro jemnější dámské chuťové buňky. Náš tip! Pivní lázně Ostrava.


Pivní koupele Štramberk - Dopřejte si osvěžení a relaxaci s vůní piva.

Pivní koupele Štramberk jsou známé také pod značkou Lašské pivní kúpele. Otevřeny a oficiálně zpřístupněny na štramberském náměstí č. 7 byly v roce 2010, jsou situovány do ubytovacího a relaxačního komplexu společně s hotelem Štramberk a solnými jeskyněmi. Náš tip! Pivní lázně Štramberk pro dva.


Pivní koupele Rožnov - Zkuste jedinečné Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm!

Pivní koupele Rožnov byly oficiálně otevřeny koncem října 2010. Pivní koupele Rožnov vzešly z dlouholeté lázeňské tradice, která v Rožnově sahá až do osmnáctého století. Pro návštěvníky jsou v pivovarských lázních připraveny dvě dvoumístné vany z týkového dřeva. Kromě těchto van jsou dále k dispozici tři měděné ručně tepané viktoriánské vany. Náš tip! Pivní lázně Rožnov pro dva.