Pivní lázně BBB

Pivní Lázně BBB naleznete na několika místech v České republice a nově na i Slovensku. Můžete si vybrat, kde tuto originální proceduru vyzkoušíte.
Velká oblíbenost originální procedury Pivních Lázní BBB® výrazně pomáhá k jejímu rozšiřování do dalších míst České republiky a celé Evropy. Níže nabízíme přehled míst, kde si můžete vyzkoušet pivní lázně BBB.
Pivní lázně BBB jsou originální lázeňskou procedurou, která pomáhá regenerovat celý lidský organismus. Pivní lázně BBB celkově pomáhají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační pivní koupel, která je doplněná o možný doušek lahodného piva, si dnes může dopřát skoro kdokoliv z nás. Nejedná se o proceduru, která je určena pouze pro milovníky piva. Pivní lázně BBB zahrnují koupele, léčivé zábaly a masáže, které jsou současně doplněny o pitnou kůru, jak jinak než chutným pivem.

Myslíte-li si, že jsme ve Vás vzbudili zájem o tuto originální proceduru, rádi Vás provedeme historií pivních lázní, vysvětlíme Vám principy a ozdravné přínosy této originální léčebné procedury a dále Vám představíme, ve kterých městech je možné v České republice a na Slovensku pivní lázně BBB navštívit a vyzkoušet si je na "vlastní kůži". Pivní lázně jsou ideálním dárkem pro všechny zamilované, pro partnerské páry jsou vhodné pivní lázně pro dva, nebo máte možnost využít víkendových pobytů v pivních lázních.

Léčivé účinky Pivní lázně BBB

Už od dávných dob je známo, že koupele v pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí proti nemocem. Pivní kal a pivní kvasnice jsou přírodní léčebné prostředky, ovšem za předpokladu, že dodržíme správnou teplotu, dobu pivní lázně a správné dávkování přísad. Obojí pročišťuje a očišťuje organismus přes póry v pokožce.
Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je ozdravná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž si účinky pivní koupele pochvalují lidé trpící špatným prokrvením končetin.


Pivní lázně BBB® BAHENEC

Pivní lázně Bahenec se nachází v překrásné krajině Slezských Beskyd pod Kyčerou v těsné blízkosti hranic s Polskem. Okolí pivních lázní je vhodné jak pro relaxaci v přírodě, tak pro turistické výlety.

Pivní lázně Bier.Bottich.Bad®

Wellness Hotel Bahenec nabízí první Pivní lázně Bier.Bottich.Bad® v České republice. Kombinace Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněnou procedurou. Tato lázeňská procedura je zahájena relaxací ve finské sauně. Následuje pivní koupel v kádi (voda je obohacena o přísady, které se používají pro vaření piva). Po pivní koupeli je pro Vás připraven odpočinek v ovesném loži. Závěrem je třeba tělu dopřát odpočinek a relaxaci. Více informací: Pivní lázně Bahenec BBB


Pivní lázně BBB® PRAHA

Pivní lázně ZOTO BBB jsou jedny z nejnovějších pivních lázní v České republice. Pivní lázně naleznete v historickém centru Prahy. Krásy Prahy společně s touto originální procedurou přinášejí návštěvníkům příjemné chvíle plné romantiky a relaxace. Pivní lázně BBB v Praze spojují dvě starobylé, světově uznávané české tradice: lázeňství a pivovarnictví.

Pivní lázně Praha - originální pivní lázeň

Pivní lázně Praha nabízejí spojení Pivní lázně Bier.Bottich.Bad® spolu s relaxací na ovesném loži ve formě originální lázeňské procedury. Účinek pivní koupele, který by nebyl v případě čistě sedací koupele zcela optimální, se zvyšuje díky speciální vířivce a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí pivní lázně.

Po pivní lázni následuje relaxace, která trvá cca 25-30 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo uvolní. Pivní lázně Praha BBB nabízejí návštěvníkům balíčky pro jednu nebo pro dvě osoby. Více informací: Pivní lázně Praha BBB


Pivní lázně BBB® TÁBOR

Pivní lázně Tábor BBB patří do sítě tzv. pivních lázní Bier.Bottich.Bad®, které jsou originální lázeňskou procedurou. Recept na přípravu pivní lázně je registrovaným užitným vzorem a jako takový spadá pod právní ochranu. Podle toho probíhá i průběh samotné procedury (je totožný pro všechny pivní lázně pod označením BBB). Standardní délka pivní lázně BBB je 20 minut. Po pivní lázni následuje relaxace a odpočinek na lůžku z ovesné slámy, kde se Vaše tělo plně uvolní. Relaxace trvá přibližně 30-45 minut.

Relaxace a romantika hotelu Dvořák v Táboře

Hotel Dvořák naleznete v prostorách bývalého pivovaru, který byl nově zrekonstruován, a je od roku 1992 zapsán na seznamu Národních kulturních památek. Hotel Dvořák je také ideálním místem pro rodinnou dovolenou.
Hotel Dvořák nabízí nadstandardní rodinnou kvalitu. Nejvyhledávanějšími z nabízených služeb jsou pivní lázně BBB, které se stávají fenoménem této doby. Více informací: Pivní lázně Tábor BBB

Pivní lázně BBB® BRATISLAVA

Pivní lázně BBB si od roku 2011 mohou vychutnat i naši přátelé na Slovensku. Jedná se o pivní lázně Bier.Bottich.Bad®, které jsou chráněny užitným vzorem jakožto Originální lázeňská procedura. Pivní lázně Bratislava jsou provozovány pod dohledem lázeňské péče a patří do největší sítě pivních lázní na světě.

Originální proceduru umocní i prostředí, které je situováno do samotného historického centra Bratislavy. Více informací: Pivní lázně Bratislava BBB

Průběh procedury Pivní lázně BBB®

Originální lázeňská procedura BBB začíná půlhodinovou relaxací v sauně nebo ve whirlpoolu, kde se tělo prohřeje a uvolní. Póry v pokožce se otevřou a připraví na příjem minerálů a živin z následné pivní koupele. Pivní lázeň se připravuje tak, aby teplota koupele dosahovala rozmezí 35 - 37 stupňů C. Voda je obohacená přísadami, ze kterých se vaří pivo. Především se jedná o kvasnice, chmel, sladový šrot, atp. Při 20ti minutové pivní lázni máte k dispozici i neomezenou konzumaci piva Budvar, které si sami načepujete. Po pivní koupeli následuje odpočinek na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

Léčivé účinky pivní lázně BBB

Pravé pivní lázně ve velké míře zlepšují imunitní systém organizmu. Léčebné účinky pivní lázně BBB jsou dosaženy specifickou kombinací několika léčebných faktorů.

Pravá pivní lázeň se provádí v rehabilitační vaně s teplotou vody v rozmezí od 34-37 °C. Právě výše teploty vody příznivě působí na cévní soustavu. Vyšší teplota zvyšuje srdeční činnost a tím podporuje vyšší aktivitu krevního oběhu, zároveň prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry, jimiž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla ven.

Živé kultury pivovarských kvasnic

Nejhlavnější složkou pivní koupele jsou živé kultury pivovarských kvasnic, jimiž je pivní lázeň obohacena. Pivní kvasnice přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky, které předávají potřebné vitamíny, zejména vitamíny řady B, sacharidy a proteiny. Tím podporují regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a mají prokazatelně pozitivní vliv při léčbě lupénky, akné či celulitidy.

Jaká by byly pivní lázně BBB bez sklenice dobrého piva. Pokud chceme dopřát trochu rekonvalescence i našemu trávícímu traktu, pak se doporučuje nepasterované pivo s obsahem živých kvasnic, jež prokazatelně pozitivně přispívají střevní mikroflóře.

Lázeňská procedura pivní lázeň

Pivní lázeň BBB je výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Harmonizuje funkce celého organismu a zklidňuje psychické disharmonie. Pivní lázeň má ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobuje uvolnění svalů, prohřátí kloubů a komplexně podporuje celkovou obranyschopnost těla.

Pro koho je pivní lázeň vhodná?

Pivní lázně BBB jsou vhodné pro každého, nicméně lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní koupele se nedoporučují osobám po operacích srdce, těhotným ženám od 3 měsíců a dětem do 12 let.