Pivní lázně Cheb

I v Chebu můžete narazit na pivní lázně. Pivní lázně Cheb jsou situované ve stylových prostorách, kde si můžete pivních lázní dopřávat. Tyto prostory navozují pocit jeskyně a tak je netradiční zážitek doplněný ještě netradičnějším prostředím. Připravená je pro Vás i romantická koupel ve dvojité vaně pro případ, že byste si chtěli zakoupit romantický pobyt pro dva. Z pokojů máte možnost pokochat se krásným výhledem a pokud by Vám nestačil pouhý pohled z okna, můžete si pobyt v lázních obohatit procházkou krásnými zahradami chebského komplexu.

Pivní lázně Cheb - koupel ve vaně plné piva

Součástí pivních lázní Cheb je pivní koupel ve vaně plné piva a relaxační masáž s bylinným olejem. Ta dodá Vašemu tělu ten správný požitek z prožitých momentů ve zdejších pivních lázních. V prostorách pivních lázní Cheb můžete hodit starosti za hlavu, můžete odpočívat, relaxovat, o Vaši pohodu se postarají nejen vitamíny a kvasinky v pivě Bernard. Na Bernardovy pivní lázně jistě hned tak nezapomenete a Vaše tělo i duše budou pozitivně ovlivněny blahodárnými účinky ještě dlouho po nádherném zážitku.

Pivní lázně Cheb - Bernardovy pivní lázně v Hotelu Stein

medium2Bernardovy pivní lázně v Hotelu Stein jsou další možností, kde si vychutnat jedinečnou relaxační proceduru v podobě pivní koupele. Hotel se nachází v blízkosti Františkových Lázní a města Cheb. Připravil si pro své návštěvníky nezapomenutelnou nabídku v podobně Bernardovy pivní lázně Cheb. Ať jste pořádný chlap nebo zástupkyně něžnějšího pohlaví, koupel v pivní lázni s pivem Bernard se stane oblíbeným zážitkem pro každého z Vás. Příjemná atmosféra v pivních lázních Vám dodá zásobu každému z nás tolik potřebné energie a síly. Wellness Romantika Vám doporučuje víkendový pobyt pro dvave zdejších pivních lázních.

Bernardovy pivní lázně

Bernardovy pivní lázně Cheb jsou ideální zejména pro páry, které osloví romantické prostředí, kde mohou společně relaxovat. Romantickou pivní koupel ve dvojvaně s přísadou piva Bernard můžete mít na přání doplněnou i o hudebním doprovodem v podobě relaxační hudby. Zdejší hotel nabízí i další wellness procedury, které si můžete vyzkoušet. Patří mezi ně např. finská sauna, whirlpool, římské aroma lázně, bylinné a senné koupele, sportovní a regenerační masáže či terapeutická cvičení. Ubytování v hotelu jsou rozhodně tím, co by nemělo uniknout Vaší pozornosti. Hotelové pokoje jsou navrženy v různých stylech a je jen na Vaší vůli, pro který se rozhodnete. Rozhodování to nebude ovšem lehké, protože všechny vypadají náramně. Hotel nabízí kromě kvalitního ubytování i široký výběr z wellness pobytů. Wellness dovolenou s možností sportu a zábavy si mohou vychutnat i rodiny s dětmi nebo firemní kolektivy.

Pivní lázně Cheb - volný čas a dobrá nálada

Pokud Vám zbude chvíle volného času, nezůstávejte pouze v hotelu. Jeho okolí nabízí několik zajímavých možností, jak prožít volný den. Máte možnost vypůjčit si horská kola, čtyřkolky, projet se na koni a nebo vyrazit na romantickou plavbu na lodičkách po přehradě. A na jaké pivo se tady můžete těšit? Proč míchat značky! Stejně jako do koupelové vany Vám zde načepují pivo Bernard. A proč zvolit právě tohle pivo? Tři věci dělají z Bernarda výjimečné pivo. Recept, specifický právě pro značku Bernard. Výjimečné suroviny a kvalitní slad, vyráběný ve vlastní humnové sladovně Bernard v Rajhradě u Brna, kde jsou zachovány tradiční způsoby výroby. Zároveň jsou zde používané nejkvalitnější odrůdy českého chmele, které garantují správnou hořkost. Také vlastní pramenitá voda z Českomoravské vysočiny má pro pivovarnictví ideální vlastnosti. Mikrofiltrace, ojedinělý postup závěrečného ošetření piva, který dělá z Bernarda skutečně výjimečné pivo. Podle vlastní chuti pak vyberete, který typ piva je ten pravý pro Vás. Pokud jste milovníkem country stylu, pak si určitě zamilujete pivovarskou restauraci a budete se tam cítit jako doma.

Pivní lázně Cheb - to je pivo Bernard

26. října 1991 se Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal rozhodli pro znovuoživení humpoleckého pivovaru, vybudovaného v 16. století. Po velmi krátké době se Rodinný pivovar v Humpolci a piva značky Bernard stala známou prémiovou značkou s působením v celé České republice." K odlišení na českém pivním trhu tu byla zvolena cesta výroby tradičního nepasterizovaného piva, vařeného s řemeslným umem z nejlepších surovin. Pivo Bernard se díky těmto tradičním postupům vyznačuje harmonií plnosti a hořkosti.

Město Cheb má pivní lázně

Jestli Vás zajímá něco málo o městu Chebu, pak vězte, že leží na samém západě České republiky, v Karlovarském kraji. Cheb se rozprostírá na řece Ohři a je velmi významným historickým městem. Jeho počátky sahají do roku 950 n.l. V Chebu si přijdou na své jak milovníci architektonických památek, tak milovníci turistiky v malebné přírodě Chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa. Z památek si v Chebu nenechte ujít areál hradu a městské opevnění. Mezi chebské atraktivity také patří tzv. Špalíček, který je dominantou náměstí Jiřího z Poděbrad. Chebský Špalíček je tvořen barevným komplexem 11 kupeckých domů ze 14. století. Pouhých 5 km od centra Chebu se nacházejí Františkovy Lázně, ke se můžete korzovat lázeňskou kolonádou a užít si poklidnou lázeňskou atmosférou. V městě Chebu se nacházejí i pivní lázně.