Pivní lázně Karlovy Vary

Pivní lázně Karlovy Vary - Dopřejte si pravé PIVNÍ LÁZNĚ a vypijte piva, kolik jen hrdlo ráčí!

Pivní lázně Karlovy Vary jsou dalším místem, kde je možné si tuto výjimečnou proceduru vyzkoušet. Historie pivní lázně resp. pivní procedury sahá až do středověku. Již v této době byly pivní lázně oblíbené pro své omlazující účinky. Účinek chmelu spolu s kvasnicemi, které obsahují vitamín B, mají blahodárný vliv na lidskou pokožku.


Pivní lázně v Západních Čechách


Pivní koupele Chodová Planá - První a největší Pivní lázně na světě

Pivní lázně Karlovy Vary můžete navštívit od poloviny listopadu 2011. Pivní lázně naleznete v lázeňském centru na Staré louce poblíž hotelu Švejk. Pivní lázně mají dostačující kapacitu pro 20-30 osob denně. Pivní lázně si užijete v ručně vyráběných dřevěných kádích z dubového dřeva. Pivní koupel je připravována z žateckého chmelu, kvasnic a extraktů z rašeliny. Pivní lázně Karlovy Vary jsou druhé lázně v Západních Čechách. Prvními v tomto překrásném regionu byly pivní lázně Chodová Planá.


Pivní lázeň probíhá ve speciálních, ručně vyrobených, vířivých kádích z Dubu Královského "Royal Oak", který byl odjakživa symbolem dlouhověkosti a odolnosti.

Pivní lázně Karlovy Vary jsou originální lázeňskou procedurou, která je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a staročeských léčitelských postupů.
Pivní lázeň probíhá v ručně vyrobených, tisíci litrových, vířivých kádích a je založena na koupeli v přírodních extraktech, ze kterých se dobré české pivo Krušovice® vaří - pivovarnické kvasnice, vybrané odrůdy chmele a sladový šrot. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové revitalizaci, pivovarnické kvasnice pak díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky těmto jedinečným přírodním ingrediencím a magického působení dubu královského, který byl odjakživa symbolem dlouhověkosti a odolnosti, dochází během pivní koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku.
Po dvacetiminutové vířivé koupeli následuje stejně dlouhý odpočinek na lůžku z pravé pšeničné slámy, která podpoří vstřebání veškerých vitamínů a extraktů z předcházející pivní koupele. Během odpočinku si budete moci vychutnat čerstvý domácí pivní chléb.
Po dobu pivní procedury (1 hodina) budete mít celé pivní lázně k dispozici exkluzivně pro sebe a budete moci vypít neomezené množství světlého a tmavého piva Krušovice®

Fotogalerie - Pivní lázně Karlovy Vary

Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary

Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary Pivní lázně Karlovy Vary


Balíček Pivní lázně Karlovy Vary obsahuje

- 20 min pivní vířivá koupel v dubové kádi
- 20 až 30 min odpočinek na slámovém lůžku - podpoří vstřebávání vitamínů a extraktů z koupele
- neomezená konzumace světlého i tmavého piva během pivní lázně - pomáhá hydrataci těla a zajišťuje optimální přísun vitamínu B
- čerstvý domácí pivní chléb během odpočinku

Předpoklady:

Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel by se před první „pivní koupelí“ měly poradit s lékařem.

Sezóna:

celoročně, denně 10 - 19 hodin

Počet osob:

1-2

Doba trvání:

1 hodina

Pivní lázně Karlovy Vary - cena

Balíček - Pivní lázně Karlovy Vary, 1 osoba/ 1 káď, 1 600,- Kč

Balíček - Pivní lázně Karlovy Vary, 2 osoby/ 1 káď, 2 300,- Kč

Balíček - Pivní lázně Karlovy Vary, 2 osoby/ 2 kádě, 2 900,- Kč


Objednat - Pivní lázně Karlovy Vary

Víte, že jakmile koupíte zážitek Pivní lázně Karlovy Vary již navždy získáte věrnostní slevu?

Při koupi jakéhokoliv zážitku obdržíte slevu 5 % na další objednávku = nekonečná sleva pro všechny Vaše budoucí nákupy.


Zážitek - Pivní lázně Karlovy Vary Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
Více informací na: Často kladené dotazy

Pivní lázně Karlovy Vary - dárkový balíček

Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Pivní lázně Karlovy Vary dostanete službou EMS i do 24 hodin.


Chcete zážitek Pivní lázně Karlovy Vary objednat pro sebe na konkrétní termín?

Zpravidla sice bývají všechny termíny dostupné, ale chcete-li mít jistotu, zarezervujte si datum ještě před objednávkou. Rezervaci zážitkuPivní lázně Karlovy Vary vám budeme držet 48 hodin, do té doby budete mít prostor poslat objednávku klasickým způsobem jako dárkový certifikát.

Chtěl(a) byste zážitek Pivní lázně Karlovy Vary dostat jako dárek?

Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Pivní lázně Karlovy Vary jen těšit.


Něco z historie - pivovar Krušovice

Historie Královského pivovaru Krušovice se datuje do 16. století. První písemný doklad o pivovaru pochází z roku 1581, pivo se určitě v Krušovicích vařilo mnohem dříve. Skutečnou slávu krušovického pivovarnictví proslavil císař a český král Rudolf II., který roku 1583 pivovar zakoupil pro Českou korunu. Od této doby patří Krušovice neodmyslitelně k dějinám českého piva.
Jak vzhled pivovaru, tak způsob výroby doznaly od časů Rudolfa řadu velkých změn, to podstatné však zůstalo zachováno. Bezkonkurenční žatecký chmel, sluncem prozářený ječný slad, čirá pramenitá voda a především velká láska a nadšení místních sládků, kteří po staletí uchovávají krušovickou recepturu příštím generacím.


Pivní lázně Karlovy Vary - doporučujeme

Abyste dosáhli blahodárného efektu, doporučujeme po pivní proceduře 12 hodin bez koupele.
Nemusíte se obávat nežádoucího zápachu, neboť po pivní lázni jste provoněni bylinkovou směsí.
Všechny osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel by se před první „pivní koupelí“ měli poradit s lékařem.

Pivní lázně Karlovy Vary - léčivé účinky

Pravá pivní lázeň je ohřátá na teplotu 37 °C. Při této teplotě a kombinací léčivých látek se pokožka těla regeneruje, omlazuje se, zlepšuje se krevní oběh, zvyšuje se činnost srdce a dále se otevírají póry, které se tím čistí a dostávají se jimi vitamíny i přímo do těla.

Kompletní přehled všech blahodárných vlivů pivní lázně:
Zlepšení krevního oběhu, zvýšená srdeční činnost, lepší prokrvení končetin, omlazení pokožky, léčba lupénky, akné, celulitidy, regenerace nejen těla ale i mysli, podpůrná léčba bolesti zad, kloubů, detoxikace - odplavení škodlivých látek z těla, vyčištění pórů, přísun vitamínů, sacharidů a proteinů, dochází k prohřátí kloubů a celého těla, zklidňující účinky na pleť vlasy a svaly, snížení stresu, uvolňují se svaly...

Historie – Pivní lázně Karlovy Vary

První lázně se začaly objevovat již ve staré Číně a Egyptě. Používaly horké prameny pro osobní hygienu i pro léčbu nemocí a zlepšení imunity. První pivní lázně jsou zaznamenány přibližně před dvěma tisíci lety.
Koupele v pivu, včetně jeho vnitřního užívání, se dávno praktikovaly v lidovém léčitelství - již naše babičky a prababičky na řadu nemocí doporučovaly pivovarské kvasnice - ty vznikají jako vedlejší produkt při výrobě piva a využívají se k léčebným účelům již od dob starověku.