Pivní lázně Olomouc

Pivní lázně Olomouc byly založeny ve svatováclavském minipivovaru na podzim roku 2010. Majitelé pivovaru tak skloubili příjemné s ještě příjemnějším a zároveň užitečným. Požitek z relaxační procedury tak můžete vyzkoušet zároveň s ochutnávkou svatováclavského piva. Mezi nejznámější zdejší piva patří Vašek, Svatováclavská 12°, Černé pivo pana Bruna 13° nebo Višňové pivo 13°. Všechny tyto druhy piva může lázeňský návštěvník ochutnat v dřevěných vanách po okraj naplněných pivní pěnou. To jsou pivní lázně Olomouc!

Pivní lázně Olomouc - krásný zážitek

Pivní lázně Olomouc Vám umožní dostat to nejlepší pro Vaše tělo i duši nejen v pivní koupeli, ale i v solné sauně nebo při masáži v příjemném prostředí zdejších pivních lázní Olomouc.

Pivní lázně Olomouc - Svatováclavská pivní koupel

medium2je pro Vás připravena ve sklepních prostorách pivovaru ve stylových dřevěných vanách. Má velké množství uvolňujících a blahodárných účinků nejen na Vaše tělo, ale i na duši. Je připravována z pravého černého piva, které je obohacené o pivní kvasnice a dalších esenciálních živin. Celá koupel je provoněna chmelovými lístečky z chmelových šišek. Olomoucké pivní lázně nabízejí příjemnou proceduru, která uvolní celé Vaše tělo i duši a umožní Vám příjemně prožít zde strávený čas. Vaše pokožka bude po takové koupeli neskutečně hebká. Abyste dodali chmel tělu nejen navenek, čeká Vás osvěžení v podobě dvou piveček ze zdejšího minipivovaru. Tato koupel tvá asi 25 minut, po kterých určitě neodmítnete krátký pobyt v solné sauně, která je vyhřátá na příjemných 60°C. Zde máte čas dobrých 30 minut na popovídání s partnerem nebo partnerkou. Zbytek této lázeňské procedury Vám doporučujeme strávit v odpočívárně, kde můžete vypustit z hlavy i poslední střípky každodenních starostí. Pivní lázně Olomouc Vám doporučujeme!

Pivní lázně Olomouc to je Vaše relaxace

Vaše relaxace může být završena asi 30 minut trvající pivní masáží, která je možná pouze po předchozí domluvě s obsluhou pivních lázní. Pokud nedostanete pobyt v Pivních lázních Olomouc jako dárkový balíček od někoho blízkého, můžete si pivní lázeň zde zakoupit formou dárkového poukazu, ale i zde je potřeba masáž objednat zvlášť. Těšíme se, že si u nás objednáte Svatováclavskou pivní koupel.

Pivní lázně Olomouc - Pivo a zdraví

Určitě si nezkoušejte dělat pivní lázně doma ve vaně, skutečně se nejedná pouze o plnou vanu piva. Na to, abyste si pořádně užili relaxaci, využijte služeb pivní lázně Olomouc. Pivo není vhodné jenom k pití, ale i k vnitřnímu užití. Pivo je skutečně zdravé, ať už se užívá zevně nebo se pouze pije. Je nutno podotknout, že pouze v malém množství. Nealkoholické pivo je díky svým vlastnostem vhodné i pro sportovce. Pivo je vhodné k doplnění energie po velkých sportovních výkonech, umožňuje rychlejší látkovou výměnu, látky v něm obsažené tělo využije snadno a rychle. Pivo je zároveň důležitým zdrojem vitamínů. Jsou to hlavně vitamíny skupiny B a kyselina listová, mají nesporný význam při odbourávání sacharidů z těla, mají význam pro růst, trávení a nervovou aktivitu, podílí se na výživě buněk, pomáhají regulovat roli tuků a sacharidů v těle a v neposlední řadě podporují i tvorbu červených krvinek. To vše o vlivu piva, které v pivních lázních Olomouc můžeme užívat vnitřně.

Chmelová relaxace – pivní lázně Olomouc

Pokud se ovšem rozhodnete využít i jiné nabídky pivních lázní Olomouc, určitě si užijete tu pravou chmelovou relaxaci. Pivní kvasnice se směsí chmele a sušených léčivých bylin v pivní lázni obsažené mají prokazatelně omlazující účinky. Pivní lázně podporují duševní relax a revitalizaci, harmonizují funkce organizmu a pochopitelně mohou být také skvělým dárkem.

Pivní lázně – trocha historie

První zmínky o blahodárných účincích pivních lázní jsou již z dob objevení piva. Tehdy si egyptští a čínští panovníci dopřávali pivní lázně i několikrát denně. Nejen díky neobyčejnému pocitu pohody a klidu, ale také jako prevenci před mnoha nemocemi. Minerály a kvasinky přinášejí v současné době stejné účinky a můžete si tak vychutnat pivní lázeň i ze zdravotních důvodů.

Pivnice a restaurace Svatováclavský pivovar

Po procedurách v pivních lázních Olomouc nezapomeňte navštívit i Svatováclavský pivovar. Je v něm vybudovaná stylová restaurace, kde čepují pivo vlastní výroby - Vašek 10°, Svatováclavskou 12°, černou třináctku, Hefe-Weisen, Višňové a Speciál 13°. Samozřejmostí je Domácí kuchyně, tvarůžkové a pivní speciality, šťavnaté steaky,káva illy,víno z vinařství Valtice a Zaječí. Restaurace má kapacitu 110 míst. V letním období zahrádka pro 60 osob. Pivní lázně Olomouc josu ideálním dárkem k vánocům!