Pivní lázně Praha

Pivní lázně Praha jsou jedněmi z nejnovějších a nejmodernějších pivních lázní v České republice. Nachází se ve Starém městě v překrásném historickém centru Prahy.

V pivních lázních Praha se spojují tradiční lázeňské techniky koupání v pivu a následná relaxace na ovesné slámě s moderní technologií výměníku tepla, díky kterému koupel nikdy nevychladne. Účinky pivních lázní se také násobí použitím vířivé vany místo té tradiční. Vana je dřevěná, díky tomu vychládá voda podstatně pomaleji. Využít můžete varianty jedna osoba na jednu káď nebo dvě osoby na jednu káď.

Tyto pivní lázně používají registrovanou recepturu Bier Bottich Bad (zkráceně BBB), které se používá v sousedním Rakousku již dvanáct let a je to nejstarší zaznamenaná technika pivních lázní na světě. Do lázně se přilévá horký pivní kal spolu s chmelem a sladovnickým ječmenem.

Co se čepuje v pivních lázních Praha?

Budete mít možnost načepovat si výrobky kvalitního českobudějovického pivovaru Budějovický Budvar.

V čem jsou pivní lázně Praha výjimečné

medium2Mezi jedny z nejnovějších pivních lázní v České republice patří pivní lázně Praha, které se nacházejí v nádherné lokalitě historického centra Prahy. Návštěvníci starobylé části hlavního města, tedy mohou spojit své procházky po tajuplné Praze s netradičním lázeňským zážitkem pivních lázní a strávit tak zde nevšední chvilky plné romantiky, odpočinku a relaxace. Pokud tedy máte chuť pivní lázně Praha navštívit, proč nevyužít právě tuto lákavou kombinaci?

Hlavním lákadlem pivních lázní Praha je samozřejmě pivní koupel, která se skládá z kombinace směsi na výrobu piva, kvasnic a speciálních léčivých bylinek. Ty přispívají k celkovému zvláčnění a úplné regeneraci pokožky a dodávají ji potřebné vitamíny, sacharidy a proteiny. Pivní lázeň se provádí v originální dřevěné kádi, s teplotou vody v rozmezí 35 – 37 °C. Luxusní prostory pivních lázní Praha, vám navíc během koupele zaručí naprosté soukromí, a tak při samotném zážitku budete přítomni pouze Vy a pivo.

Lázeňská procedura Pivní lázně Praha BBB je výborná relaxační terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Pivní lázně Praha mají ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobují uvolnění svalů, prohřátí kloubů a podporují celkovou obranyschopnost.

Léčivá pivní koupel si získá snad opravdu každého. Ženy se zde cítí rozmazlované a užívají si chvilku opravdové relaxace a muži se cítí uvolněně a především jsou nadšeni z toho, že během všech pivních procedur a pak i samotného pobytu, můžou příjemně popíjet svůj oblíbený chmelový nápoj. Po koupeli v pivní lázni Praha se pak přesunete do místnosti s nádhernou velikou dřevěnou postelí s nebesy, která je celá podestlaná ovesnou slámou. Na ní si pak lehnete a dopřejete si uklidňující půlhodinovou relaxaci, během které se Vaše tělo po koupeli správně vypotí a zaručeně uvolní.


Prožijte krásný zážitek v originálních lázních pivních lázních Praha plných piva.

Co je to pivo, to Vám určitě nemusíme povídat. Vždyť je to snad náš nejoblíbenější národní nápoj, který nás proslavil po celém světě. Ale co jsou pivní lázně Praha? To už asi mnozí tápou. Tak je pojďte s námi objevit tajemství pivních lázní Praha.

Princip pivních lázní je jednoduchý. Pivo léčí. A Vy ho nebudete užívat jen vnitřně, tedy tak jak jste asi zvyklí, ale bude se podávat i externě. Jde totiž o výjimečnou lázeňskou proceduru s léčivými účinky. Hlavním lákadlem pivních lázní Praha je samozřejmě koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo. Po ní následuje regenerace Vašeho pivem oblaženého organismu na lůžku z ovesné slámy.

Léčivá pivní koupel si Vás určitě získá, všechny, ženy pohladí a muže rozhodně neurazí! Jen si to představte, sedíte v kádi a můžete si jen tak mimochodem načepovat pivo a báječně relaxovat?

Pivní lázně Praha, to je originální zážitek, který stojí za to vyzkoušet.

medium2Tajemství pivních lázní je v přesném vystihnutí momentu kdy se ječmen mění na slad. Ten je obohacen o enzymy a extrakt, který blahodárně působí na celé tělo, zejména pak na vlasy a pleť. Dále pivní lázně způsobují uvolnění svalů, prohřátí kloubů a komplexně podporují celkovou obranyschopnost. V neposlední řadě jsou pivní lázně velmi bohaté na živiny, které podporují buněčný metabolismus a mají detoxikační účinek. Celkově pivní lázně přispívají ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Jak sami vidíte, tak pivní lázně jsou komplexní ozdravnou kůrou jak pro tělo, tak pro organismus a uvolňují napětí z běžného života. Celé to můžete pojistit pitnou kůrou v podobě konzumace speciálního piva, které si sami natočíte přímo v pivní lázni.

Lázeňská procedura – Pivní lázně Praha

Hlavní složkou pivní lázně je voda o teplotě 35 + 2°C. Voda je poté obohacena přísadami, ze kterých se vaří pivo, jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd…

Účinek pivní lázně, který by v případě čistě sedací koupele nebyl zcela optimální se výrazně zvýší použitím speciální vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí pivní lázně. Rychlému vychladnutí pivní lázně brání rovněž speciální dřevo, ze kterého jsou kádě vyrobeny. Vířivý efekt pivní lázně jemně rozptýlených bublinek vzduchu podporuje rozpuštění přísad (chmelové hořčiny, třísloviny atd.), uvolňování a rozptýlení aromatických látek obsažených v přísadách, např. v chmelovém oleji, vedlejších produktech kvasného procesu a kvasnicích a zesiluje mechanický masážní účinek pro lepší vstřebávání látek do pokožky. Bublinkou masáž si vychutnáte po dobu 20 minut.

Po pivní lázni následuje relaxace a odpočinek v délce 25-30 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

Pivní lázně Praha jsou vhodné pro všechny. Opatrné by měli být osoby, které trpí vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. Ideální teplota lázně je 35 +2°C, a proto doporučuji nechat si teplotu koupele upravit tak, aby jste se cítili příjemně. Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel by se před první pivní koupelí měli poradit. Pivní lázně Praha se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.


Přijďte a vyzkoušejte blahodárné působení pivních kultur na Vaše tělo. Lepší relaxaci budete jen velice těžko hledat.