Úvod / Pivní lázně / Pivní lázně Praha

   Pivní lázně Praha

   Luxusní pivní lázně Praha v samotném historickém centru Prahy. Nové pivní lázně Praha nabízejí unikátní relaxační zážitek v nádherné lokalitě. Luxusní prostory zaručují také naprosté soukromí při samotném zážitku. Pouze Vy, pivo a pivní lázně Praha.

   Pivní lázně Praha se provádí v originální dřevěné vaně – kádi s teplotou v rozmezí od 35-37 °C. V pivní místnosti budete zcela sám, v naprostém soukromí. Po dvaceti minutách lázně v pivní kádi se uložíte na nádherné dřevěné lůžko s nebesy, které je podestlané ovesnou slámou. Na lůžku si dopřejete uklidňující relaxaci.

   Hlavní složkou pivní koupele je unikátní receptura kombinace směsi pro výrobu piva s bylinkami a živé kultury pivovarských kvasnic, jimiž je pivní lázeň obohacena. Pivní kvasnice přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky, které předávají potřebné vitamíny, zejména vitamíny řady B, sacharidy a proteiny.

   Lázeňská procedura Pivní lázně Praha BBB je výborná relaxační terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci. Pivní lázně Praha mají ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobují uvolnění svalů, prohřátí kloubů a podporují celkovou obranyschopnost. Pivní lázně Praha Vám doporučuje informační portál Wellness-Romantika.cz

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Pivní lázně Praha.

   Fotogalerie - Pivní lázně Praha

   Pivní lázně Praha Pivní lázně Praha Pivní lázně Praha Pivní lázně Praha Pivní lázně Praha

   Procedura Pivní lázně Praha obsahuje:

   originální pivní lázeň (20 minut)
   volnou konzumaci piva během lázně
   relaxace na lůžku s ovesnou slámou (30 minut)

   Počet osob:

   1 osoba

   Období:

   Celoročně

   Lokalita:

   Praha

   Další podmínky a předpoklady:

   Pivní lázně Praha jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Praha se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.

   Tip Pivní lázně Praha:

   Pokud máte zájem o víkendový pobyt, zvolte zážitek Luxusní Pivní lázně Praha. Pokud máte zájem o víkendový pobyt pro dva, zvolte pivní lázně Pivní lázně Štramberk pro dva .

   Cena: 1 550,- Kč bez DPH (1860,- Kč s DPH)

   Objednat - Pivní lázně Praha

   Při zakoupení Pivní lázně Prahaobdržíte 28 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Pivní lázně Praha Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Pivní lázně Praha - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Pivní lázně Praha dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Pivní lázně Praha si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Pivní lázně Prahazarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Pivní lázně Praha dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Pivní lázně Praha jen těšit.