Pivní lázně Rožnov

Pivní lázně Rožnov jsou pravděpodobně prvními lázněmi zcela nového druhu. Pivní lázně Rožnov se snaží skloubit prvky alternativního léčitelství vycházejícího z pradávných znalostí a technik starých Egypťanů a východních kultur s lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy, které jsou běžně užívané. Díky osobním zkušenostem zde panuje přesvědčení, že pouze při dosažení harmonie těla a duše lze žít život šťastně, kvalitně a v celkové pohodě. Pivní lázně Rožnov Vám doporučujeme navštívit.

Pivní lázně Rožnov - krásný zážitek

Koupelí v pivu se současným vnitřním užíváním se již dávno využívalo v rámci lidového léčitelství. Již naši předkové na spoustu nemocí doporučovali pivovarské kvasnice. V současné době se vědci shodují, že obsahují více vitamínů, stopových prvků a aminokyselin, než se vůbec kdy předpokládalo. Pivní lázně Rožnov Vám nabízejí si užít aromaterapii, jemný peeling a koupele, aby potom mohla kůže a tělo vyloučit veškeré škodliviny. Pivovarské kvasnice užívané na zábaly jsou úžasným prostředkem na výživu kůže, vyhlazení vrásek, na hydrataci pokožky, májí i nesporné anticelulitidní a zeštíhlující účinky. Do zábalů z pivovarských kvasnic se prostě zamilujete.

Pivní lázně Rožnov - to jsou koupele ve viktoriánských měděných vanách

medium2Koupele v pivu se provádí ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, která byla vybudovaná již za vlády Přemysla Otakara II., jsou kombinované s aromaterapií, masážemi, peelingem a léčitelskými technikami. Pivní lázně Rožnov mají za cíl nabídnout takový rozsah služeb, který Vám pomůže při harmonizaci těla i duše. Proto byli osloveni doporučení a ověření terapeuti z celé republiky, kteří kromě klasických terapií dokáží předat klientovi i to, co je za hranicí rozumového chápání. Někteří léčí pouhým dotekem rukou, jiní spontánně vidí do minulých životů a dokáží nalézt skutečnou příčinu problémů, které se stále opakují.

Pivní lázně Rožnov to je Vaše relaxace

Pro klienty, kterým alternativní postupy nejsou vlastní, jsou nabízeny klasické fyzioterapeutické masážemasáže, mezi které patří oblíbené masáže baňkami, lávovými kameny, reflexní terapii, medovou, čokoládovou, indickou, shiatsu, kraniosakrální masáž a mnohé další. Terapeuti Rožnovských pivních lázní se naučili novým rituálům z ostrova Fidži a mohou tak poskytnout procedury od peelingu třtinovým cukrem, přes omývání kokosovým mlékem a hydratační zábaly z kokosového oleje anebo zábaly do banánových listů.

Pivní lázně Rožnov - velký výběr služeb

Pivní lázně Rožnov Vám mohou nabídnout speciálně vyvinuté léčebné koupele ve francouzských měděných viktoriánských vanách nebo v dřevěných vanách z teakového dřeva. Kromě pivních koupelí pro jednotlivce jsou tu k dispozici i dvě dřevěné a jedna měděná dvojvana ve VIP prostoru. Dvojvany jsou určené např. pro partnerské koupele nebo maminky s dětmi atd. Dopřejte si výjimečnou pivní koupel v kvasnicovém pivu s přídavky bylin. Na požádání Vám do pivní koupele může být pro intenzivnější účinek na Vaši pokožku přidána Vincentka nebo sůl z Mrtvého moře. Účinky je vhodné doplněnit aktivním pitím kvasnicového piva, kterého se doporučuje minimálně 0,5 l - 1 l.

Účinek pivní lázně se projeví příznivě při regeneraci kůže, vlasů, nervového systému, gastro, imunitě, odbourání stresu, odstranění bolesti kloubů, zvýšení hybnosti, celkové prokrvení organismu, silné detoxikaci, redukci hmotnosti. Všechny pivní lázně v Čechách z naši nabídky naleznete na stránce Pivní lázně

Pivní lázně Rožnov jsou vhodné na...

relaxace, detoxikace, dechová cvičení, energetizační dovednosti, vizualizace, harmonizace, inhalace, léčba přírodními bylinnými silicemi, uvolnění dutin a sliznic, uvolnění svalového napětí, kožní problémy, výživa kůže, neutralizace gastro systému, nervové uvolnění. Navštivte Rožnovské pivní lázně a vyberte si z nabízených služeb ty, teré Vám budou nejvíce vyhovovat.