Úvod / Pivní lázně / Pivní lázně Štramberk

   Pivní lázně Štramberk

   Vyzkoušejte úžasné pivní lázně v malebném městečku Štramberk. Užijte si tento zážitek sami nebo ho darujte jako dárek.

   Ulehnete do masivní dubovo-modřínové kádě, jejíž dřevo pochází z prostředí hlubokých lesů Valašsko-Kloboucka. A přitom si můžete v klidu vychutnávat místní kvasnicové pivo Trubač, které se vaří v tomto městě jen několik kroků od lázní samotných.

   Blahodárná relaxace v pivní lázni, která obsahuje minerální látky a vitamíny, které jsou produkty při výrobě a zrání piva, doplněné blahodárnými účinky solí z Mrtvého moře.

   Aby byl účinek pivní koupele dokonalý, je celá ozdravná kúra doplněna unikátní aromaterapií na bázi uvolňujících se chmelových silic. Receptura byla vytvořena speciálně pro tyto pivní lázně. Éterické oleje byly získány z nejkvalitnější odrůdy žateckého poloraného červeňáku – nekorunovaného krále mezi chmelovými odrůdami.

   Samotná pivní lázeň má příznivé účinky na lidské tělo především díky celé škále vitamínů B, obsažených v pivu a dále lupulinu, hořčinám a pryskyřicím, jež chmelové šištice obsahují. Ideální teplota pivní lázně 37–40 °C aktivuje všechny tyto složky v kombinaci, jež je lidskému zdraví prospěšná, blahodárně působí na pokožku a přispívá k dalším ozdravným procesům v lidském těle.

   Po 20 minutové pivní lázni si odpočinete v relaxační místnosti s nádherným výhledem.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Pivní lázně Štramberk.

   Fotogalerie - Pivní lázně Štramberk

   Pivní lázně Štramberk Pivní lázně Štramberk Pivní lázně Štramberk Pivní lázně Štramberk Pivní lázně Štramberk

   Pivní lázně Štramberk obsahuje:

   originální pivní lázeň v pivní kádi (20 minut)
   neomezenou konzumaci piva během lázně
   relaxace na lůžku (40 minut)

   Období:

   Celoročně.

   Počet osob:

   1 osoba

   Lokalita:

   Štramberk

   Další podmínky a předpoklady:

   Pivní lázně Štramberk jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Štramberk se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.

   Tip - Pivní lázně Štramberk:

   Pokud máte zájem o balíček pro dvě osoby, zvolte zážitek Pivní lázně Štramberk pro dva.
   Pokud máte zájem o víkendový pobyt, pak si můžete vybrat ubytování v hotelu Víkend v pivních lázních Štramberk nebo v roubence Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenka.

   Pivní lázně Štramberk - Cena: 900,- Kč bez DPH (1 080,- Kč s DPH)

   Objednat - Pivní lázně Štramberk

   Při zakoupení Pivní lázně Štramberk obdržíte 22 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Pivní lázně Štramberk Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Pivní lázně Štramberk - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Pivní lázně Štramberk dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Pivní lázně Štramberk si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Pivní lázně Štramberk zarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Pivní lázně Štramberk dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Pivní lázně Štramberk pro dva jen těšit.