Úvod / Romantické pobyty / Romance na Chateau Mcely

   Romance na Chateau Mcely

   Dopřejte své princezně romantickou noc na luxusním zámku, bývalém sídle šlechtické rodiny Thurn-Taxisů, kde si budete připadat jako v pohádce.

   Staňte se alespoň na pár okamžiků "zámeckou paní a pánem" a prožijte romantickou noc snů. Romantické chvíle na zámku Mcely mají kouzlo v každém ročním období.

   Můžete prožít letní romanci či se nechat okouzlit nádherou podzimní přírody a mnohobarevného anglického parku nebo strávit chvíle uprostřed zimního království.

   Chateau Mcely, nekonečně vzdálen všednosti, stojí skryt v anglickém parku uprostřed legendami opředeného Svatojiřského lesa. V těsné blízkosti je Jabkenická obora, kterou stejně jako celý kraj miloval Bedřich Smetana.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Romance na Chateau Mcely.

   Fotogalerie - Romance na Chateau Mcely

   Romance na Chateau Mcely Romance na Chateau Mcely Romance na Chateau Mcely Romance na Chateau Mcely Romance na Chateau Mcely

   Po příjezdu do zámeckého areálu budete uvedeni do svého luxusního apartmá, kde již budou květiny pro dámu. Na přivítanou si vychutnáte bylinný nápoj připravený z bylinek Svatojířského lesa. Večer Vás čeká romantická večeře při svíčkách. Po večeři se můžete projít pod hvězdnou oblohou zámeckým parkem nebo využít dalších nabídek, která jsou k dispozici v hotelu. A pak se už určitě budete těšit do svého nádherného, luxusního apartmá.

   Druhý den začnete vynikající snídaní a po procházce nádhernou přírodou nebo po krátkém výletě do okolí se už určitě budete těšit na piknik v trávě v anglickém parku. V zimních měsících nebo při nepřízni počasí Vám bude místo pikniku servírován oběd v nádherném prostředí Talířového sálu.

   Romance na Chateau Mcely obsahuje:

   Bylinný nápoj na uvítanou připravený z místních bylinek ze Svatojiřského lesa
   Květiny a sekt na pokoji
   Jednu noc v apartmá Deluxe se snídaní
   Romantickou tříchodovou večeři při svíčkách
   Piknik v trávě v anglickém parku nebo dvouchodový lehký oběd (dle počasí)

   Trvání:

   1 noc

   Počet osob:

   Balíček je určen pro dvě osoby

   Období:

   Celoročně

   Lokalita:

   Střední Čechy

   Ostatní informace:

   Chateau Mcely je pětihvězdičkový hotel s výjimečnou atmosférou a špičkovými službami. Je členem prestižního řetězce Small Luxury Hotels of the World. Chateau Mcely získalo světovou cenu World Travel Awards 2008 v kategorii zelených hotelů a stalo se tak nejlepším světovým „zeleným hotelem“.
   Objekt Chateau Mcely získal za citlivou rekonstrukci první cenu „Nejlepší z realit 2006“ v kategorii hotelových projektů. Chateau Mcely je také prvním pětihvězdičkovým hotelem v České republice a druhým v celé Evropské unii, který za svůj přístup k ekologii získal "zelenou" eko značku. A jak vypadá všední den zeleného zámku? Od otevření objektu používá moderní vytápěcí systém na bázi spalování dřevěných štěpků, všude v objektu proudí takzvaná zelená elektřina, tedy energie z obnovitelných zdrojů, atd.

   Tip Kleopatřin sen:

   Pokud hledáte dárek pouze dárek pro dvě osoby, darujte zážitek Romance na Chateau Mcely. Pokud máte zájem o Víkend snů na Chateau Mcely, zvolte zážitek Víkend snů na Chateau Mcely.

   11 450,- Kč bez DPH (13 740,- Kč s DPH)

   Objednat - Romance na Chateau Mcely

   Při zakoupení Romance na Chateau Mcely obdržíte 275 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Romance na Chateau Mcely Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Romance na Chateau Mcely - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Romance na Chateau Mcely dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Romance na Chateau Mcely si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Romance na Chateau Mcely zarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Romance na Chateau Mcely dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Romance na Chateau Mcely jen těšit.