Úvod / Romantické pobyty / Romantická noc v srdci Prahy

   Romantická noc v srdci Prahy

   Prožijte nádherný zážitek přímo v srdci Prahy. Luxusní restaurace a vyjmečný apartmán uprostřed parku přímo u Malé Strany a Pražského hradu čeká na Vás.

   Dopřejte své lásce tento luxusní zážitek uprostřed Petřínského parku s překrásným výhledem na krásy staré Prahy. Nádherná lokalita, kde si naplno vychutnáte kouzelnou atmosféru historického centra Prahy. Romantická vyhlídka na Staré město, siluetu Pražského hradu a zákruty Vltavy proplétající se Prahou.

   Romantickou noc prožijete v luxusním apartmá s nádhernou postelí s nebesy. Apartmá je zařízeno historickým nábytkem, nabízející romantické ubytování se vším komfortem dnešní doby. Apartmá jsou vybavena vlastní koupelnou a toaletou, TV se satelitním příjmem, minibarem, rádio s CD systémem, trezorem a telefonem s přímou volbou a přístupem na internet.

   Večer si vychutnáte svou romantickou večeři v restauraci vyhlášené svou prvotřídní kuchyní a nádhernými výhledy. Zážitek obsahuje také květinu pro dámu a láhev sektu na přivítanou.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Romantická noc v srdci Prahy.

   Fotogalerie - Romantická noc v srdci Prahy

   Romantická noc v srdci Prahy Romantická noc v srdci Prahy Romantická noc v srdci Prahy Romantická noc v srdci Prahy Romantická noc v srdci Prahy

   Romantická noc v srdci Prahy obsahuje:

   Romantické ubytování pro 2 osoby se snídaní
   láhev sektu na přivítanou
   květina pro dámu
   romantická večeře pro dva (do limitu 800,- Kč)

   Počet osob:

   2

   Ubytování:

   1 noc

   Období:

   Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

   Lokalita:

   Praha

   Tip - Romantická noc v srdci Prahy

   Máte zájem o víkendový pobyt na 2 noci? Cena činí 9.960,- Kč
   Pokud si budete přát zakoupit víkendový pobyt, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem

   Cena: 5 290,- Kč bez DPH (6 348,- Kč s DPH)

   Objednat - Romantická noc v srdci Prahy

   Při zakoupení Romantická noc v srdci Prahy obdržíte 127 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Romantická noc v srdci Prahy Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Romantická noc v srdci Prahy - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Romantická noc v srdci Prahy dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Romantická noc v srdci Prahy si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Romantická noc v srdci Prahy zarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Romantická noc v srdci Prahy dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Romantická noc v srdci Prahy jen těšit.