Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně Bahenec Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedura. Při této proceduře si užijete pobyt v bazénu, finskou saunu a relaxaci, zmiňovanou pivní lázeň a nakonec odpočinek ve slámovém loži. Další, co Vám nejspíš proletí hlavou asi bude, zda to není nějaký originální vtip nebo třeba reklamní trik s cílem profitovat ze současného wellness trendu. Co za tímto pojmem opravdu něco vězí? Máme pro Vás připraven relaxační balíček Pivní lázně bahenec.

Více informací

Pivní lázně Ostrava

pivní lázně Ostrava Zámecké pivní lázně Ostrava nabízejí úžasné spojení pivní lázně, uvolňujících masáží a kyslíkové terapie v prostředí středověkého sklepení. Pivní koupel probíhá v dřevěné kádi a je připravena ze surovin, které se používají při vaření zámeckého piva. V kombinaci s přírodní pivní kosmetikou má pak taková koupel hluboké regenerační a relaxační účinky. Po pivní koupeli Vám doporučujeme masáž a následný odpočinek v bavlněném zábalu.

Více informací

Thajské masáže

thajské masáže Na rozdíl od ostatních masáží se thajské masáže věnují celému tělu. Thajské masáže mají svou snahou přinést fyzické, ale také psychické uvolnění, regeneraci těla i ducha. Thajské masáže vycházejí z prastaré léčebné nauky o drahách a toku energie v těle, jejíž správná funkce přináší tělu rovnováhu. Nejedná se pouze o hnětení svalů, ale přímé působení tlakem a sílou maséra, který využívá vlastních palců, dlaní, loktů, kolen, pat a chodidel. Velmi důležitou součástí thajské masáže je i meditace před i během masáže.

Více informací

SPA zábaly a procedury

SPA zábaly a procedury Všechny SPA zábaly a procedury aplikující v naši nabídce mají detoxikační, regenerační a hydratační účinky kůže. V kombinaci s masážemi či infrasaunou a dodržováním pitného režimu zpevňují podkoží, zlepšují stav kůže a tím napomáhají k odbourávání celulitidy. SPA zábaly a procedury jako samostatné procedury včetně peelingu se doporučují provádět 1x měsíčně. SPA zábaly a procedury bez aplikace peelingu jako podpůrný program k masážím v boji proti celulitidě, je možné aplikovat 2 až 3x týdně.

Více informací

Pivní lázně Olomouc

Pivní lázně Olomouc Pokud se ovšem rozhodnete využít i jiné nabídky pivních lázní Olomouc, určitě si užijete tu pravou chmelovou relaxaci. Pivní kvasnice se směsí chmele a sušených léčivých bylin v pivní lázni obsažené mají prokazatelně omlazující účinky. Pivní lázně podporují duševní relax a revitalizaci, harmonizují funkce organizmu a pochopitelně mohou být také skvělým dárkem.

Více informací

Pivní lázně Cheb

Pivní lázně Cheb Součástí pivních lázní Cheb je pivní koupel ve vaně plné piva a relaxační masáž s bylinným olejem. Ta dodá Vašemu tělu ten správný požitek z prožitých momentů ve zdejších pivních lázních. V prostorách pivních lázní Cheb můžete hodit starosti za hlavu, můžete odpočívat, relaxovat, o Vaši pohodu se postarají nejen vitamíny a kvasinky v pivě Bernard.

Více informací

Medové masáže

Medové masáže

Medové masáže jsou speciální masážní technikou, při níž masér potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže klienta. Medové masáže jsou díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů při niž dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle a trvale oslabují vaši imunitu.

Více informací

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je vhodná pro stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo. Masáž lávovými kameny pomáhá k detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. Masáž lávovými kameny není vhodná, pokud máte otevřené rány a modřiny, vysokou citlivost na teplo, křečové žíly, vysoký krevní tlak, záněty nebo infekční onmocnění.

Více informací

Pivní lázně Rožnov

Pivní lázně Rožnov

Koupele v pivu se provádí ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, která byla vybudovaná již za vlády Přemysla Otakara II., jsou kombinované s aromaterapií, masážemi, peelingem a léčitelskými technikami. Pivní lázně Rožnov mají za cíl nabídnout takový rozsah služeb, který Vám pomůže při harmonizaci těla i duše. Proto byli osloveni doporučení a ověření terapeuti z celé republiky, kteří kromě klasických terapií dokáží předat klientovi i to, co je za hranicí rozumového chápání. Někteří léčí pouhým dotekem rukou, jiní spontánně vidí do minulých životů a dokáží nalézt skutečnou příčinu problémů, které se stále opakují.

Více informací

Pivní lázně info

Pivní lázně info

Pivní lázně to je koupel v pivní lázni, jejíž hlavní složkou je voda o teplotě 34-37 °C obohacená o živé kultury pivovarských kvasnic a směsi drcených bylin. Na hladině pivní lázně leží charakteristická bílá pivní pěna z piva a vůně čerstvě uvařeného piva, která dokresluje atmosféru pivní lázně. Doporučená doba pivní koupele je asi 20 minut. Pivní lázně je vhodné doplnit některou z masáží (masáž lávovými kameny, lymfodrenáž, havajskou masážhavajskou masáž...). Nesmíme zapomenout také na pitnou kůru. Je nutné průběžně doplňovat tekutiny, které tělo při pivní lázni vypotí, aby nedošlo k dehydrataci organismu.

Více informací

Čokoládové masáže

Čokoládové masáže

Čokoládová masáž přináší Vašemu tělu relaxaci, pomáhá při uvolnění svalů a napomáhá svěžímu vzhledu pokožky. Čokoláda nanesená na těl má i výborné detoxikační účinky, zlepšuje náladu, působí antistresově, jelikož způsobuje v těle uvolňování tzv. hormonu štěstí – serotoninu. Čokoládové masáže pomáhájí při bolestech hlavy, při soustředění a působí proti stresu a zánětům. Po masáži horkou čokoládou obvykle následuje ještě čokoládový zábal a závěrečná relaxace na lůžku.

Více informací

Masáže pro dva

Masáže pro dva

Masáž pro dva to je hlavně masáž lávovými kameny. Masáž lávovými kameny Vás nabije energií, zbaví vás napětí a stresu, je prospěšná i při bolestech zad a kloubů. Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje blokaci důležitých bodů na meridiánech a tím zajistí optimální proudění energie v těle. Předností masáže lávové masáže je, že teplo vycházející z vulkanických kamenů přechází do ztuhlých svalů. Tím se dokonale uvolní mysl i tělo.

Více informací