Zážitky jako dárky

Hledáte originální dárky? Dárky pro své blízké, významné obchodní partnery nebo jako odměnu pro své zaměstnance? Zážitky jsou opravdu nevšední dárky. Dárky, které mnohdy splní obdarovanému jeho životní sen a vzpomínky na tyto chvíle mu zůstanou na celý život.

Velký důraz klademe na kvalitu, profesionalitu a individuální přístup k zákazníkům. Maximální péči věnujeme výběru zážitků a spolupracujeme pouze s nejlepšími provozovateli zážitků, kteří působí v České republice.

Zážitky jsou originální dárky. Dárky pro muže, dárky pro ženy nebo dárky k narozeninám či výročí. Dárky v podobě příjemné masáže potěší každou ženu a adrenalinové dárky zase udělají radost většině mužů. Milovník squashe ocení možnost zahrát si s Mistrem ČR. A pokud hledáte dárky pro dva, pak můžeme doporučit např. thajskou masáž pro dva nebo pivní lázně pro dva (sekce relaxace) nebo některý ze zážitkových pobytů.

Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva Wellness víkend pro dva

Dárky pro muže: Jízda Hummerem, pivní lázně a další.

Adrenalinové zážitky jsou velmi oblíbené jako dárky pro muže. K nejpopulárnějším zážitkům patří jízda hummerem a bungee jumping. Velmi oblíbeným zážitkem jsou také pivní lázně, které potěší každého milovníka zlatavého moku.

Dárky na Vánoce

Vánoce patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Děti se těší na překvapení, které je čeká pod stromečkem a dospělí se nemohou dočkat jejich zářících očí, rodinné pohody a především několika volných dní, plných odpočinku.

Na internetu můžete také zakoupit originální dárky na Vánoce - adrenalinový dárek,, thajská masáž, zážitky pro dva, romantický dárek Uděláte nejlépe, když budete nákup dárků na Vánoce řešit již postupně během roku. Uvidíte, že vánoční svátky tak budou o mnoho klidnější a vyhnete se všemu stresu, jež vám může Vánoce značně znepříjemnit.