Úvod / Pivní lázně / Víkend v pivních lázních

   Víkend v pivních lázních

   Dopřejte si unikátní relaxační víkend v pivních lázních. Čekají Vás pivní lázně, masáže, dobré jídlo a pití a samozřejmě i exkurze do pivovaru. Jedinečný zážitek pro milovníky piva to jsou pivní lázně, kde si na své přijdou i jejich drahé polovičky.

   Pivní lázně jsou originální rekondiční lázeňskou procedurou spojující horkou koupel, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé pivo, omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a sušených léčivých bylin. Cílem procedury pivní lázně je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Procedura prokazatelně zlepšuje obranyschopnost těla.Víkend v pivních lázních Vám doporučuje informační portál Wellness-Romantika.cz

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek víkend v pivních lázních.

   Fotogalerie - Víkend v pivních lázních

   Víkend v pivních lázních Víkend v pivních lázních Víkend v pivních lázních Víkend v pivních lázních Víkend v pivních lázních

   Balíček víkend v pivních lázních obsahuje:

   Pobyt v pivních lázních pro dvě osoby, 3 dny - 2 noci, dvoulůžkový pokoj ***
   (Není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv).
   Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - menu)
   1x Pivní lázeň (20 min) pro oba
   1x Částečná masáž (20 min) pro oba
   Exkurzi do pivovaru

   Počet osob:

   2 osoby

   Oblečení:

   Pro vlastní procedury nepotřebujete žádný oděv, koupací pláště Vám budou zapůjčeny.

   Období:

   Celoročně

   Lokalita:

   Západní Čechy

   Další podmínky a předpoklady:

   Pobyt v lázních je určen pouze pro dospělé od 18 let. Procedury v pivní lázni nemají žádná zdravotní ani fyzická omezení.

   Tip víkend v pivních lázních:

   Pokud máte zájem pouze o procedury v pivních lázních, zvolte zážitek Pivní lázně Chodová Planá. Pokud máte zájem o víkendový pobyt pro dva, zvolte pivní lázně Pivní lázně Štramberk pro dva .

   Cena: 6 720,- Kč bez DPH (8 064,- Kč s DPH)

   Objednat - víkend v pivních lázních

   Při zakoupení víkend v pivních lázníchobdržíte 162 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - víkend v pivních lázních Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Víkend v pivních lázních - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku víkend v pivních lázních dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek víkend v pivních lázních si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku víkend v pivních lázníchzarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek víkend v pivních lázních dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek víkend v pivních lázních jen těšit.