SPA zábaly a procedury

Procedura trvá nejméně hodinu. Začíná peelingem, při němž se odstraní staré a odumřelé kožní buňky a zároveň se prokrví pokožka. Po peelingu následuje osprchování a odstranění peelingu z pokožky. Na lůžku vás potom čeká nanesení zvoleného tělového zábalu na celé tělo, zabalíme vás do folie a deky a pak už budete jenom relaxovat po dobu 30 - 40 min. Pak se opět osprchujete a může ještě následovat ošetření tělovým balzámem. Zábaly napomáhají rychlému vylučování toxinů z těla, pomáhají zlepšit a lymfatický oběh, podporují potlačení celulitidu, zpevňují a prokrvují pokožku a působí příznivě i na bolesti kloubů. Uvolnění je dokonalé, pokud si k zábalu dopřejete i relaxační masáž obličeje.

SPA zábaly a procedury mají detoxikační, regenerační a hydratační účinky na kůži

Všechny SPA zábaly a procedury aplikující v naši nabídce mají detoxikační, regenerační a hydratační účinky kůže. V kombinaci s masážemi či infrasaunou a dodržováním pitného režimu zpevňují podkoží, zlepšují stav kůže a tím napomáhají k odbourávání celulitidy. SPA zábaly a procedury jako samostatné procedury včetně peelingu se doporučují provádět 1x měsíčně. SPA zábaly a procedury bez aplikace peelingu jako podpůrný program k masážím v boji proti celulitidě, je možné aplikovat 2 až 3x týdně.

SPA zábaly a procedury a exotické zábaly

medium2Pure Fiji je přírodní kosmetika pocházející z pacifického ostrova Fiji. Produkty Pure Fiji jsou jedny z nejbezpečnějších a nejkvalitnějších hydratačních produktů přírody. Kokosový olej je lisován za studena, nezanechává mastný efekt a má vysoký obsah přírodních antioxidantů v podobě vitamínů A, C a E. Vitamíny A podporují obnovu buněčné struktury povrchu kůže, takže zpomalují její stárnutí a spolu s vitamínem C stimulují tvorbu kolagenu. Pokožka tak zůstává déle jemná, pružná a vláčná. Vitamíny E pomáhají zrychlit hojení kožních vad a poškození jako jsou spáleniny, vrásky, jizvy, ekzémy, jaterní skvrny a celkově zklidňují a zlepšují stav pleti.