Úvod / Wellness pobyty / Změna image

   Změna image

   Chcete změnit svou image a nevíte, jak na to? Přemýšlíte, jaký účes, líčení či oblečení se k Vám nejvíc hodí? Nebo prostě jen chcete změnit zaběhnuté koleje a vyzkoušet něco nového?

   Pak se svěřte do rukou špičkových kadeřníků, vizážistů a stylistů prestižního studia BOMTON, kteří Vám pomohou změnit Vaši image a poradí, co je pro Vás to nejlepší.

   Ideální dárek k Vánocům nebo Valentýnu. Vyzkoušejte zážitek Změna image.

   Fotogalerie - Změna image

   Změna image Změna image Změna image Změna image Změna image

   Změna image obsahuje:

   Kompletní proměnu Vaší image
   Kadeřník
   Vizážista
   Modní stylista
   Malé občerstvení

   Trvání:

   1 den

   Průběh zážitku:

   Základním stavebním kamenem celé proměny je úvodní rozhovor s profesionálním týmem, při kterém se krystalizují vize výsledku i vzájemná očekávání. Poté přistupují jednotliví členové týmu k realizaci proměny. Začíná kadeřník, který vytváří základní linku nové image a tou je střih a barva vlasů. Účes pak udává směr následnému líčení. Úkolem vizážisty je podtrhnout výraz obličeje v závislosti na novém stylu účesu. Jsou-li kadeřník i vizážista s prací hotovi, otvírá se prostor pro módního stylistu, který najde nejvhodnější způsob oblékání v souvislosti nejen s tělesnými proporcemi, temperamentem atd., ale v neposlední řadě i finančními možnostmi.

   Motto proměny:

   Nejde o to, za každou cenu změnit radikálně podobu člověka, ale o citlivé vyvážení všech komponent výsledné image. Nebudeme z dlouhovlasé blondýnky bezmyšlenkovitě vyrábět černovlásku s krátkým sestřihem jen proto, že je to nejmarkantnější změna na první pohled. Takové prvoplánové efekty se nevyplácí, protože nejsou voleny s ohledem na konkrétního člověka a on je pak stejně neumí nosit. Nehledě na to, že pokud se nám nepodaří zamýšlenou změnou pozvednout sebevědomí, dělali jsme zbytečnou práci. Zato v případě, kdy se nám pod rukama rodí sebevědomější osobnost, než byla ještě před pár hodinami, je vyhráno. Pak máme totiž jistotu, že výsledek našeho snažení bude okolím vždy hodnocen jako radikální a viditelná proměna, i když na přímém kontrastu v účesu nestojí.

   Lokalita:

   Praha

   Tip Změna image:

   Pokud hledáte dárek pouze pro jednu osobu, darujte zážitek Masáž lávovými kameny. Pokud máte zájem o víkendový pobyt pro dva, zvolte zážitek Wellness víkend pro dva.

   Cena: 6 240,- Kč bez DPH (7 488,- Kč s DPH)

   Objednat - Změna image

   Při zakoupení Změna image obdržíte 150 bodů pro univerzální certifikát   Zážitek - Změna image Vám doručíme: Expresní přepravou PDP – kamkoliv v ČR do dvou pracovních dnů.
   Více informací na: Často kladené dotazy

   Změna image - dárkový balíček

   Chcete vidět, jak vypadá dárkový balíček, který od nás po objednání zážitku Změna image dostanete Messengerem po Praze i do 3 hodin.


   Dárek Změna image si můžete objednat online

   Rezervujte prosím termín konání aktivity nejméně dva týdny před samotným uskutečněním zážitku. Rezervaci zážitku Změna image zarezervujeme
   a do 2 pracovních dnů jej písemně potvrdíme na Váš email!

   Chtěl(a) byste zážitek Změna image dostat jako dárek?

   Pošleme všem známým, přátelům, vaší rodině, kolegům či známým tip, čím vás mohou obdarovat. Pak už se můžete na zážitek Změna image jen těšit.