Čokoládová masáž vás dostane do pohody Čokoládová masáž plná pohody

Čokoládová masáž vás dostane do pohody

Čokoládová masáž vás dostane do pohody

Pokud se necítíte se dobře, bolí vás svaly a jste ztuhlí, vyzkoušejte masáže! Blahodárně ovlivňují zdraví těla a dostanou vás do psychické pohody.

Hammam turecká masáž

Jak probíhá Hammam masáž

Samotný začátek turecké masáže je neskutečně příjemný. Ovinutí zpravidla červenobílým ručníkem kolem boků, zvaným pesternal, si zarelaxujete na velkém vyhřívaném mramorovém kameni. Zhruba za čtvrt hodiny se vám teplem uvolní ztuhlé svaly a vaše tělo je připraveno na další část turecké masáže.

Celá turecká masáž se odehrává v malé místnosti s teplotou vzduchu kolem 40°C a s 90% vlhkostí vzduchu, kde vás mistr hammámu tellak pečlivě odrhne drsnou žínkou a promasíruje jí celé tělo tak, aby vaše pokožka byla hladká, poddajná a vláčná.

Potom tellak vaše tělo opláchne teplou vodou, vezme lněný sáček napuštěný mýdlovou pěnou, ze kterého prudkým mávnutím a sevřením v ruce vytvoří oblak bohaté pěny a napění vám celé tělo.

Krouživými pohyby vám namasíruje celé tělo, a to včetně konečků prstů na rukách i na nohách. Pak vás opláchne vlažnou pramenitou vodou a umyje vám hlavu.

Na závěr turecké masáže si odpočinete v Sultánově komnatě, kde vám nabídnou čaj a turecké sladkosti. Tellak vám zpříjemní relaxaci po masáži vonnými esencemi a pak vás ještě dvě minuty ovívá ručníkem.

Jak vám turecká masáž pomůže

Například po celém dni stráveném na lyžích vám turecké masáže dokonale uvolní ztuhlé svaly, prohřejí a zklidní unavené tělo. Turecké masáže prokrví celé tělo a mají regenerační účinky.

Havajské masáže - Lomi masáž

Jak se Havajská masáž Lomi provádí

Při Havajské masáži Lomi se plynule střídají dlouhé, jemné tahy se silnějšími tlaky v pravidelném rytmu. Masér pracuje se směsí olejů, a to nejen prsty a dlaněmi, ale i předloktími a lokty.

Po ulehnutí na lůžko jsou odhaleny pouze ty části těla, které budou masírovány. Za zvuku tiché hudby se začíná klidovým stavem. Havajské masáže Lomi jsou velmi intuitivní, a tudíž nikdy není stejná. Pohyb rukou maséra je plynulý i rytmický, je inspirován havajským tancem hula a vlnami oceánu, takže budete mít pocit, jako by se jeho vlny přesouvaly přes vaše tělo.

Výhodou Havajské masáže Lomi je skutečnost, že v téže chvíli může terapeut masírovat různé části těla, takže jedna ruka pracuje na rameni a druhá třeba na protilehlé dolní končetině. Klientovi to pomáhá při naprostém uvolnění, protože se mozek nedokáže soustředit na dvě různé oblasti najednou.

Dlouhé masážní tahy od hlavy až po prsty na horních končetinách a chodidlech harmonizují energetické dráhy v těle. Účinky Havajské masáže trvají ještě dlouho poté, co masáž skončila.

Další oblíbené masáže

Masáže to jsou pohyby dlaní, prsty nebo lokty působící jako balzám pro naše tělo i duši. Stres a spěch z Vás postupně odplouvají, nepříjemné blokády se uvolňují. U masáže se dostavuje jakýsi stav „bez tíže“ a právě to je známka uvolnění a pročištění organizmu. Masáže jsou ideálním společníkem při útěku ze všedního dne.

Masáže mají mnoho pozitivních účinků. Jedná se především o prokrvení. Prokrvení díky masážim urychluje přísun kyslíku a živin v dané části, čímž se zvyšuje a zrychluje odplavení odpadních látek a tedy jejich zadržování ve svalech. Masáže prospívají k celkové regeneraci organismu. Masáže mají příznivý vliv na fyzickou stránku člověka a masáže pozitivně působí také na našeho ducha. Při masáži dochází k celkovému uvolnění a odstranění stresu a únavy, která se více, či méně dnes už týká skoro každého z nás. Masáže tedy přímo působí na fyzickou pohodu těla a tím i dochází k naší pohodě duševní.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž a čokoládové terapie přináší tělu pocit dobré nálady a omlazuje pokožku. Příznivě působí i na srdce a pomáhá odplavovat nežádoucí látky z těla.

Medová masáž

Masáž využívá účinků medu a kompresních masérských hmatů. Medová masáž májí dvojí účinek. Odstraňují toxiny v těle a aktivují vnitřní orgány.

Japonské masáže

Japonské masáže Shiatsu jsou velmi relaxační terapie, které pocházejí z Japonska. Japonská masáž Shiatsu jsou relaxační terapijí, která pochází z Japonska a je založena na principech klasické čínské medicíny.

Aromaterapie

Aromaterapie je soustava velmi jemných doteků a hlazení celého těla, která maximálně uvolní vnitřní napětí. Aromaterapie v růžích to jsou rostlinné silice patřící mezi látky aromatické, které působí na organismus vjemem vůně a také biologickou aktivitou.

Jávské masáže

Jávské masáže mají velmi dlouhou tradici a jsou důležitým doplňkem kvalitní tělesné kultury již po staletí. Jávské masáže vznikly jako starověký systém léčení s historií více než 300 let. Název Jávská masáž je odvozen od nejobydlenějšího ostrova Jáva v Indonésii.

Lymfatické masáže

Pamatujme si, že lymfatická masáž napomáhá cirkulaci lymfy, zmírňují otoky a celkově očišťují tělo od zplodin a odpadů.

Masáže pro dva

K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva. Medová masáž pro dva vás nabije energií, zbaví vás napětí a stresu, je prospěšná i při bolestech zad a kloubů.

Thajské masáže

Thajské masáže jsou dnes součástí tradiční thajské medicíny, která je dokonce oficiálně uznávaným systémem zdravotní péče v Thajsku. Thajská olejová masáž má za cíl uvést tělo, mysl a ducha do stavu rovnováhy a harmonie, výsledkem pak je tzv. samo-uzdravování těla.

Další pestrou nabídku masáží naleznete na stránce masáže info.

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva