Romantický víkend pro dva Romantický víkend pro dva

Romantický víkend pro dva

Romantický víkend pro dva

Romantický víkend pro dva a plno dálších romantických víkendů naleznete v naši nabídce, kterou budeme i nadále rozšiřovat. Co si představíte pod pojmem romantický víkend pro dva? Součástí romantického víkendu bývají masáže, hotelový bazén jen pro Vás, často také whirlpool nebo sauna. Můžete si odpočinout i u kulečníku, zahrát si minigolf nebo jen tak příjemně posedět v restauraci nebo na letní terase. Neváhejte a objednejte si svůj romantický víkend...

Romantický víkend pro dva pokaždé jinak, ale vždy plný lásky a péče

Chcete zažít něco neopakovatelného? Pak je romantiký víkend pro dva přesně to, po čem toužíte. Využijte nabídku kvalitních romantických víkendů. Můžete se těšit na skvělé ubytování, lahodné romantické večeře, procházky v přírodě, wellness, relax a jako třešničku na dortu třeba i projížďku v kočáru.

Romantický víkend pro dva - Zámecká romantika na Hluboké

Chcete zažít romantický víkend s velkým R? Zámek Hluboká nad Vltavou to je ideální místo na víkendový pobyt pro dva. Nádherné romantické místo. Zveme Vás k prožití nezapomenutelného romantického pobytu v hotelu přímo u zámku. Zámek postavený ve stylu windsorské novogotiky je obklopen zámeckou zahradou uprostřed rozsáhlého anglického parku, který láká k romantickým procházkám a lásky plným večerům.

Romantický víkend pro dva na Chateau Mcely

Zasněná romance na zámku Mcely to je víkend pro dva. Necelou hodinku od Prahy, nekonečně vzdálené všednosti, uprostřed legendami opředeného Svatojiřského lesa, v náručí luxusu a pohodlí. Staňte se alespoň na pár okamžiků "zámeckou paní a pánem" a prožijte krásný víkend. Romantické víkendy pro dva na zámku Mcely mají kouzlo v každém ročním období. Můžete prožít letní romanci či se nechat okouzlit nádherou podzimní přírody a mnohobarevného anglického parku nebo strávit romantický víkend uprostřed zimního království.

Romantický víkend pro dva v Českém ráji

Víkend pro dva v Českém ráji. Pouze hodinu autem od Prahy. Dopřejte si relaxaci a nechte se okouzlit harmonickou krajinou a skalními městy Českého ráje. Čekají Vás výlety do okolí, procházky a především odpočinek v podobě soukromé whirlpool a sauny. Romantický víkend pro dva zahrnuje ubytování, polopenzi, relaxaci a při příjezdu i láhev sektu na přivítanou.

Romantický víkend pro dva to jsou Luxusní pivní lázně

Úžasný zážitek v pivní dvojvaně. Čeká Vás společná koupel v pivu v originálních pivních lázních. Dopřejte si společný zážitek v luxusních pivních lázních, které se nacházejí v nádherných historických sklepeních. Čeká Vás masáž, pravá pivní lázeň ve společné dvojvaně, relaxace na lůžku a na závěr gurmánský zážitek pro oba v pivovarské restauraci. Pivní lázně mají pozitivní účinky na organismus. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Procedura prokazatelně zlepšuje obranyschopnost těla. Pivní lázně® Chodovar jsou originální rekondiční lázeňskou terapii, která zahrnuje relaxační horké koupele, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé pivo, omlazující účinky živé kultury pivních kvasnic se směsí chmele a sušených léčivých bylin.

Trošku romantiky na podzim neuškodí a romantický víkend vás nadchne

Právě romantický víkend pro dva může být tím správným zpestřením jinak šedých podzimních dnů. Možností, jak strávit romantický víkend, je ohromná spousta. Záleží na chuti každého, zda se vydá do nabídky romantických pobytů, například romantika v pivních lázních je velmi často vyhledávána.

Romantický víkend pro dva na horách

Krajinu máme rozmanitou, vždy je co poznávat. Pokud je dostatečná sněhová pokrývka, jsou ideálním místem pro romantický víkend pro dva právě hory. České pohoří je rozprostřeno po celé republice, každému se jistě vybaví Krkonoše, Jeseníky a další. A není nic příjemnějšího, než se po procházce zasněženou krajinou vrátit do vytopeného útulného hotelu a dopřát si třeba saunu nebo whirlpool.

Romantický víkend pro dva v Praze

Klasikou pro romantické lidičky je Praha. Stověžatá Praha, Hradčany, Vltava, … To a mnohem víc čeká na každého návštěvníka. O kouzelné romantické okamžiky není v Praze nouze.

Romantický víkend v pivních lázních pro dva

opět spojují několik efektů. Zažijeme nejen romantický víkend v krásném a příjemném prostředí, můžeme ale také aktivně odpočívat či se nechat hýčkat různými lázeňskými procedurami. Zde se fantazii meze nekladou, můžeme kombinovat dle libosti a víkend v pivních lázních si opravdu užít.

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva