Romantika Romantika

Romantika

Romantika

Jste romanticky laděné duše a chcete si užít víkend plný romantiky nebo někomu prostě udělat radost a věnovat romantický pobyt? Pak jste tu rozhodně správně a už Vám nic nebrání, abyste si vybrali z naší nabídky romantických víkendů nebo romantických pobytů. Každý pobyt plný romantiky je neopakovatelným zážitkem. Při romantickém pobytu si můžete užít klid a relaxaci nebo můžete aktivně odpočívat třeba při sportu. Klidný romantický víkend v příjemném prostředí s trochou romantiky potěší každého. Ať už hledáte romantiku v lázních nebo relaxaci v některém z námi nabízených hotelových pobytů, z naší nabídky si určitě vyberete.

Romantika nás pořád přitahuje

Romantika pro dva – to mohou být romantické pobyty na zámku, relaxační pobyty, romantika o víkendu prožitá v některém z luxusních hotelů. Romantika prožitá bez stresu, dětí, práce a starostí. Nemusíte už čekat na romantický víkend, abyste si užili vysněnou pohodu, stačí když využijete nabídku našich romantických pobytů. Vypusťte z hlavy pracovní starosti, jestli můžete, nechte děti na chvíli třeba u babičky a zkuste někam společně vyrazit a užijte si romantiku ve dvou. Užijte si chvíle, na které budete rádi vzpomínat.

Romantika - nejkrásnější zážitky

romantické pobyty jsou přímo luxusním dárkem pro novomanžele pro příjemné strávení líbánek. Romantické pobyty, které Vám můžeme nabídnout, jsou plné romantiky a jsou vhodné jako nejlepší dárek ke svatbě nebo k výročí svatby. Romantika kvete v každém věku, proto nabízíme i romantické pobyty pro seniory. Romantika spojená s relaxací, vycházkami do přírody, lázeňskými procedurami (pivní lázně), to je to pravé pro zájemce každého věku i stavu. Pokud budete chtít, nabízíme i pobyty s dětmi, s domácími mazlíčky, wellness romantické pobyty a mnohé další. Tak neváhejte a objednejte si některý z námi nabízených romantických pobytů.

Romantika na zámku

Chcete zažít něco neopakovatelného? Pak je Romance na Chateau Mcely přesně to, po čem toužíte. Využijte nabídku kvalitních romantických pobytů. Můžete se těšit na skvělé ubytování, lahodné romantické večeře, procházky v přírodě, wellness, relax a jako třešničku na dortu třeba i projížďku v kočáru.

Romantika na Hluboké

Chcete zažít romantický víkend s velkým R? V tom případě je Zámecká romantika na Hluboké je přesně to, po čem toužíte. Tento pobytový balíček obsahuje úplně vše, co by měl kvalitní romantický víkend nabídnout. Užijete si luxusní ubytování, chutné romantické večeře, relaxaci a jako třešničku na doru i projížďku kočárem po historické Hluboké.

Romantika v Plzni

Kouzelný hotel nabízí prožití jedinečné romantické atmosféry, kterou ještě posílí relaxace v hotelové sauně, při masáži nebo večeře při svíčkách. Správnou atmosféru navodí i láhev sektu s jahodami během koupele. Druhý den se necháte hýčkat romantickou snídaní až na pokoj. Na svou první noc prožitou tady nikdy nezapomenete.

Romantika pro všechny

Také už vás nebaví ležet na přeplněné pláži v rozpálených přímořských letoviscích? Užijte si tedy letošní prázdniny trochu jinak. Ne nadarmo se říká, že moře je nejkrásnější z paluby plachetnice a pohled na svět zase z koňského hřbetu.

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva