Jávské masáže Ve wellness centru si báječně odpočinete

Ve wellness centru si báječně odpočinete

Ve wellness centru si báječně odpočinete

Nejen o dovolené, ale i po náročném dni potřebuje každý z nás někdy vypnout a relaxovat. Pořádně načerpat energii lze například při návštěvě některého wellness centra. Zákazníci si v nich mohou užít relaxační masáže, navštívit solárium, saunu, bazén či whirlpool.
Obyvatelé jižní Moravy mohou obnovit svoje síly hned na několika místech, v kraji svoje služby nabízí desítky masérů a wellness center, které neustále rozšiřují svoji nabídku.
"Wellness znamená být v pohodě a fit. Cílem tohoto oboru je pomoci lidem v dnešním moderním světě najít cestu ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu," uvedla ředitelka z brněnského relaxačního centra Infinit. Odpočinek na masážním lehátku nebo relax v příjemném prostředí wellness centra přináší to pravé uvolnění. "U nás se jakoby zastaví čas a zákazníci od nás odcházejí odpočatí, uvolnění a plní síly," dodává ředitelka. S jejím tvrzením klienti souhlasí. "Na masáže chodím pravidelně, pomáhají mi totiž jak fyzicky, tak psychicky," dodala pravidelná klientka masážního centra Marie.

Dobrá wellness centrum Vám doporučí masáž, saunu nebo jogu

Wellness centra v kraji nabízí různé možností odpočinku. "V našem wellness centru najdete jak aktivní, tak i pasivní způsob odpočinku. Od cvičení, jako je power joga, spinning či pilates, až po různé druhy masáží," popsala ředitelka z brněnského Wellness.

V dalších wellness centrech si mohou návštěvníci odpočinout třeba v sauně. Pára a teplo urychluje léčbu poranění svalů, odvádí škodlivé látky z těla a posiluje imunitu. Jednou z úžasných vlastností sauny je schopnost odstraňovat únavu, stres a nervozitu. Sauna se zároveň postará o kvalitní kosmetickou péči o kůži. To nabízí také whirpool, kde se relaxuje ve vodě.

"Je to v podstatě vířivá masáž celého těla, při které voda dosahuje tělesné teploty a tělo se tak ve vodě zregeneruje," řekla ředitelka.

Wellness centra nabízejí netradiční brusinkové a bambusové masáže

Každý z nás potřebuje cítit doteky, a proto mají masáže tak pozitivní účinky. "Je prokázáno mnoha pokusy, že maličký kojenec bez doteků a pohlazení umírá. A právě jemné a tlakové doteky jsou podstatou všech masážních technik," uvedla ředitelka.

Masáže tak nejen uvolňují a dodávají sílu, ale jsou hlavně relaxačním a podpůrným prostředkem pro regeneraci těla i duše.

V nabídce center si může zákazník vybrat hned z několika druhů. Zvolit může masáže medové, čokoládové, brusinkové, thajské, masáž lávovými kameny či lymfatické.

"Mužská část klientely má zájem převážně o klasiku. Na rozdíl od můžů ženy jednotlivé druhy střídají. Na jaře projevují větší zájem o lymfatickou masáž, která má za úkol je zbavit celulitidy," uvedla masérka jednoho z wellness center. V zimě pro změnu vyhledávají masáž lávovými kameny, která tělo prohřeje.

Masáž nemá být bolestivá, ale tělo si na ni musí zvyknout. Wellness centrum dodává...

Na masáž může téměř každý. Je však důžežité nejdříve prokonzultovat zdravotní stav, každá masáž má totiž svoji kontraindikaci. Zároveň by nikdy neměla bolet.

"Každý by se po ní měl cítit příjemně uvolněně, harmonicky. Prostě jako v novém těle," dodala masérka. Sama však uznává, že by tělo mírně po masáži bolet mohlo. Stává se to, když jde člověk na masáž poprvé. Svaly nejsou zvyklé na takové dotyk. Druhý den však by však mělo být všechno v pořádku. Nováčkům se proto doporučuje napoprvé klasická masáž. Když si tělo zvykne na dotek a tlak, je možné ve výběru masáží experimentovat.

Pro navození pohodové atmosféry při masážích je výbornou pomůckou relaxační hudba, zapálené vonné tyčinky nebo svíčky svíčky. Na masážním lehátku stráví klienti od třiceti do osmdesáti minut.

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva