Víkend pro dva Víkend pro dva

Víkend pro dva

Víkend pro dva

Naším cílem je nabídnout Vám co nejzajímavější a nejkrásnější prožití volných víknendů v rámci našich romantických víkendů pro dva a wellness pobytů. Naše víkendové pobyty Vás zaručeně potěší, ať už se bude jednat o romantický víkend pro dva někde na samotě, wellness víkend pro dva v luxusním zámeckém hotelu, aktivní víkendový pobyt pro dva na horách, prodloužený víkend pro dva na lázeňském pobytu, relaxační víkend pro dva či wellness pobyt pro ženy s mnoha procedurami. Můžeme Vám nabídnout i wellness víkend pro dámy nebo třeba pánskou jízdu do pivních lázní. Romantické víkendy pro dva z naší nabídky umožní každému přesně to, po čem touží. Víkendy pro dva od nás jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, nezáleží na tom, zda jste mladý pár nebo senior. Stres a nepohodu nechte za zády a pojeďte s námi na víkendový pobyt pro dva

U nás si jistě vyberete ten správný víkend pro dva

Ty nejoblíbenější a nejvyhledávanější víkendové pobyty pro dva si můžete užít ve vybraných hotelech na celém uzemí České republiky.

Mnoho klientů si již naše služby vyzkoušelo a je nám pochvalou, že se k nám na víkendové pobyty pro dva pravidelně vrací. Proto neustále rozšiřujeme naši nabídku víkendových pobytů pro dva, abyste měli neustále z čeho vybírat. Aby byl každý z romantických víkendů opravdu ten nejlepší, klademe velký důzar na kavlitu poskytovaných služeb. Z naší nabídky víkendových pobytů pro dva si jistě vybere každý!

Víkend pro dva je ten nejlepší dárek

Romantický víkend může být tím nejlepším dárkem k narozeninám, svatbě, výročí nebo k Vánocům. Koho by nepotěšil takový víkend pro dva třeba ve zdech zámku nebo naopak v krásném wellness hotel? Poukazy na víkendové pobyty třeba i s věnováním Vám zašleme v dárkovém balení, takže ho máte bez starostí připravený k předání. Kdybyste si nevěděli rady a netušili, který víkendový pobyt je pro Vaše blízké tím pravým, máte možnost zvolit dárkový poukaz. Pak si svůj romantický pobyt může zvolit obdarovaný sám.

Ve wellness stylu lze prožít i romantický víkend

Wellness víkend pro ženy v komfortním hotelu přímo v centru Hluboké dokonale propojil romantický víkend pro dva se zajímavým wellness programem. To vše v nádhlerném koutě jižních Čech nedaleko zámku Hluboká. Na pokoji Vás po příjezdů překvapí romantické růže a čokoládové bonbóny a druhý den můžete využít relaxaci odpovídající správnému wellness víkendu pro dva.

Hitem současnosti je wellness víkend pro dva

Wellness víkendy se těší stále větší oblibě nejen u našich klientů. Proto v naší nabídce nenajdete jenom romantické víkendy pro dva, ale i stále přybývající množství wellness víkendových pobytů. Za pořádnou relaxací se můžete vypravit na welness víkendové pobyty, na lázeňské pobyty nejen v naší republice, můžete vybírat i z nepřeberného množství relaxačních víkendů. Víkendové pobyty pro dva jsou tu pro Vás, abyste unikli realitě všedních dnů a odpočinuli si.

Romantický víkend nejen na zámku

Romantický víkend na zámku – to jsou tři dny prožité v pohádkovém luxusu zámeckého hotelu, romantickou večeři nevyjímaje, možnost relaxačního programu, wellness i sportování. To všechno ve elmi vyhledávaných lokalitách. Pojďte si vyzkoušet život princů a princezen a vezměte s sebou partnerku na romantický víkend na zámku.

Ideální volbou pro zamilované páry je romantický víkend pro dva. Tyto víkendy jsou šité na míru právě zamilovaným, proto si budete moct vychutnat víkend pro dva bez jakýchkoliv starostí. Na našem webu Wellness Romantiky si můžete vybrat právě tu víkendovou nabídku, která Vám bude ve všech ohledech vyhovovat. Od nás už jenom přání krásně prožitého víkendu s Vaší láskou. Romantiky není nikdy dost, proto se se svým partnerem nechte hýčkat a rozmazlovat podle Vašich představ. Výjimkou není snídaně do postele, odpočinek ve vířivce, a pokud by Vás lenošení celý den nebavilo, máte možnost se před večeří pořádně unavit ve fitness centrech. Po takovém dni Vám jistě přijde k chuti romantická večeře při svíčkách.

Pokud sháníte dárek nebo víkendový pobyt pro dva na poslední chvíli, s námi nebudete mít problém svá přání realizovat. Výběr víkendový pobytů pro dva nebo pobytů romantických je nepřeberný, jistě si vyberete i z nabídky wellness pobytů, pobytů s dětmi, možností pobytů s Vašimi čtyřnohými miláčky. Ani relaxační pobyty nebo jenom klidný odpočinek v krásném prostředí není problém z naší nabídky vybrat. Dárkový poukaz je nejen krásným, ale i netradičním dárkem.

S námi není problém zajistit si víkendový pobyt pro dva, který můžete věnovat svému partnerovi, volit lze mezi pobyty romantickými, wellness nebo třeba relaxačními. Víkendy nabité masážemi, aktivitami pro rodiny s dětmi, pohodou při relaxačních procedurách. To vše a mnohé další pro Vás máme nachystané.

Koho wellness víkend pro dva potěší?

Všechny naše víkendové pobyty jsou určeny pro každého, ať už mu je dvacet nebo sedmdesát. V naší nabídce naleznete wellness pobyty určené k různým příležitostem – valentýnské, velikonoční či vánoční pobyty, víkendové pobyty pro dva či víkendové pobyty s dětmi, romantické víkendy pro dva v krásných koutech naší republiky. Nabízíme i relaxační víkendy zaměřené podle Vašich představ v zimě na lyžování, v létě zase na jízdu na kole nebo golf. Námi nabízené romantické víkendy pro dva jsou i velmi vhodným dárkem pro novomanžele, líbánky na zámku nezažije každý. S naší pomocí to můžete zažít i Vy.

Nabízíme i množství víkendových pobytů pro ženy, ať už z kategorie relaxačních nebo wellness. Můžete si vybrat mezi pobyty s dětmi i parterem nebo třeba jenom víkendový odpočinek s kamarádkou.

Vzhledem k rychlosti, kterou v dnešní době čas letí, je potřeba dopřát si opravdický relax a pohodu, prostě vypnout a nechat se rozmazlovat. Proč tedy nevyužít některý z námi nabízených víkendových pobytů pro dva. Ať už to bude romantický víkend pro dva, wellness víkend nebo třeba víkendový pobyt s pejskem, určitě Vám pomůžou odreagovat se od stresu a napětí každodenních povinností. Odpočiňte si, určitě si to zasloužíte!

Dárkové poukazy pro víkendy pro dva jsou samozřejmostí

Wellness víkendy nebo romantický víkend pro dva jsou skvělými dárky pro Vaše blízké. Určitě jím uděláte radost každému, koho jím obdarujete. Není báječnější dárek, než víkend pro dva, kdy můžete relaxovat a odpočívat. Na Vaše přání obdržíte dárkový poukaz, který může být přímo na jméno obdarovaného, nebo pouze na víkendový pobyt, který vyberete, abyste ho potom mohli věnovat těm, kteří si ho užijí. Věříme, že se Vám budou nejen naše víkendy, ale i dárkové poukazy líbit. Přejeme Vám krasný pobyt, Vaše Wellness Romantika...

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva