Wellness - životní styl Wellness životní styl

Wellness - životní styl

Wellness - životní styl

Slovo wellness slýcháme kolem sebe dnes a denně. Co se pod ním schovává? Dalo by se přeložit jako stav, kdy má člověk dobré zdrav a dobrou náladu. Pod výrazem wellness se skrývá zdravý životní styl a životní pohoda. Wellness není všelék, ale funguje jako prevence a i dky tomuto životnímu stylu se Vám mohou vyhýbat nejen běžné nemoci jako třeba chřipka, ale můžete předejít i nemocem pohybového aparátu nebo psychickým potížím. To je wellness

Tipy nejen na wellness

Pokud nevíte, kde a jak byste chtěli strávit wellness víkend, neváhejte a vyberte si některý z námi nabízených wellness pobytů. V naší nabídce wellness pobytů najdete víkendy třeba v Mariánských lázních, Františkových lázních, Karlových Varech a mnohé další. Nabízíme Vám wellness pobyty v příjemných hotelech po celé České republice, je jenom na Vás, jaký wellness víkend si vyberete. V naší nabídce naleznete kromě wellness pobytů i romantické víkendy, pobyty pro seniory nebo třeba víkendové pobyty pro rodina s dětmi. Wellness víkendový pobyt od nás Vám pomůže při relaxaci po dlouhém pracovním týdnu a rychle Vás vrátí do kondice i duševního klidu.

Wellness hotely jsou na Vás velmi dobře připraveny

Ve wellness hotelech Vás čekají rozmanité wellness služby, mezi které patří masáže, lázeňské procedury i další wellness aktivity. Wellness pobyt si můžete dle vlastního výběru užít na horách nebo třeba v lázeňských městech. Doporučujeme Vám pivní lázně v Čechách!

Wellness víkend to je pohodlí v krásném prostředí

Wellness víkend můžete darovat svým nejbližším a uvidíte, že se po takovém volnu budou cítit jako znovuzrození. Wellness pobyt je vhodný pro osoby všech věkových skupit, pro zamilované nebo třeba pro vytížené manažery. Dopřejte sobě i svým blízkým relaxaci a wellness v příjemném prostředí, účinkem wellness procedur a aktivit budete určitě mile překvapeni. Během každého roku se dostanete do situace, kdy nevíte, čím byste své blízké obdarovali. Přijdou Vánoce, v kalendáři na Vás mrknou něčí narozeniny. Pak je wellness pobyt tím pořádným a originálním dárkem, který určitě potěší. Proto připravte svému partnerovi nebo partnerce milé překvapení a pozvěte je na odpočinkový wellness víkend.

Wellness a relaxační víkendy

Pokud by Vám pro relaxaci připadal prodloužený wellness víkend přece jenom krátký, můžete si vybrat i z nabídky wellness pobytů na týden. Takový wellness pobyt se dá určitě využít jako příjemná dovolená plná relaxu a pohody. Naší prioritou je spokojený klient, proto pečlivě vybíráme z nabídek wellness hotelů. I Vy si jistě vyberete z nepřeberné nabídky našiš relaxačních a wellness pobytů.

A proč zrovna wellness víkend?

Wellness víkend je nový trend, který se zabývá péčí nejen o fyzické zdraví člověka, ale i o duševní pohodu. Wellness nefunguje stejně jako lázeňská péče, není to lék na konkrétní nemoc, je to hlavně prevence, abychom se cítili dobře v jakémkoli věku. Není důležité, jestli je nám 20 nebo 60 let, důležité je, jak se o sebe staráme a v tom je nám wellness neocenitelným pomocníkem Jedná se o jakousi aktivní relaxaci, wellness nám pomáhá odstranit napětí nahromaděné v každodenním běhu života. Wellness víkend je zdroj odpočinku, uvolnění, relaxace, jsou to chvíle, kdy se spojí lázeňské procedury, aromatické koupele a relaxační metody v jeden nerozlučný celek. To vše v jednom nechá zapomenout na starosti běžného dne. I docela obyčejný wellness víkend se dá proměnit v krásně prožité chvíle, pokud si vyberete některý z našich wellness pobytů.

Tip na Vánoční dárek! Wellness

Stále více klientů vyhledává nejen lázeňské, ale hlavně relaxační a wellness pobyty. Každý z nás někdy potřebuje péči někoho druhého, kdo by nám pomohl odpočinout si od stresu a shonu. Už naši předci v dobách minulých pochopili, jak ozdravnou funkci plní lázeňské procedury, koupání v minerálních vodách nebo třeba aromatické koupele. Tradice lázeňství, která v dnešní moderní době přešla v trend wellness, vznikla už ve starém , lázně milovali i obyvatelé starého Řecka nebo Říma. Jejich znalosti a zkušenosti předávané po generace pomohly vytvořit současný styl života, do kterého wellness jednoznačně zapadá. Wellness víkendy strávené v lázeňských domech zahrnují ozdravné procedury, programy pro duševní relax, sportovní aktivity a mnohé další. Nemusí se jednat jen o tradiční lázeňské procedury, v nabídce najdete množství rozličných masáží, ať už to jsou masáže exotické, medové, čokoládová masáž nebo třeba masáž lávovými kameny. I to a mnohé další můžete hledat pod výrazem wellness. Abyste měli z čeho vybírat, neustále rozšiřujeme nabídky wellness pobytů na našich stránkách Wellness - Romantika.

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva