Wellness víkend je ideální dárek Wellness víkend je ideální dárek

Wellness víkend je ideální dárek

Wellness víkend je ideální dárek

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství wellness víkendových pobytů, relaxačních pobytů i víkendových pobytů pro dva. Vybírat můžete z nabídky po celé České republice. Jestli je Vaším cílem najít wellness víkend pro Vás i Vašeho partnera nebo partnerku, určitě si některý z námi nabízeného wellness víkendů vyberete. Wellness relaxační pobyty pro dva od nás jsou zaručeně tím pravým dárkem pro každý pár. Jistě jste i Vy byli někdy postaveni před volbu, jaký dárek vybrat. Chtěli jste dárkem potěšit a nevěděli, který by byl tím nejlepším. Naše nabídka wellness víkendů Vám toto dilema pomůže vyřešit.

A proč zrovna wellness víkend?

Wellness je nový trend zabývající se péčí nejen o naše fyzické zdraví, ale i o duševní pohodu. Wellness víkendy nejsou zaměřené na léčbu konkrétní nemoci, ale pomáhají při celkovém uvolnění a relaxaci. U všech z nás se střídá stres a napětí s uvolněním. Tím správným krokem k maximální pohodě a relaxaci jsou právě wellness víkendy.

Wellness činí náš život kvalitnější, pomáhá předcházet různým onemocněním, komplexní péče o tělo i duši nám pomáhá udržovat se ve formě. Nejen že se nám zlepší kvalita života, ale pomocí wellness procedur si jej můžeme i prodloužit. Bez zaváhání lze říct, že člověk praktikující tyto ozdravné pobyty je oproti svým vrstevníkům zdravější, aktivnější, vitálnější a v neposlední řadě i spokojenější a šťastnější. Užijeme si při wellness víkendech pohodu při lázeňských procedurách, rehabilitaci, uvolnění v podobě aromatických koupelí. Nechte se teda rozmazlovat při některém z našich wellness víkendových pobytů a užijte si masáže, koupele, sauny nebo třeba solné jeskyně, nechte se rozmazlovat a hýčkat při relaxačních procedurách. Pečujte o své zdraví a pomocí relaxačních procedur oddalte příchod civilizačních chorob, na jejichž vzniku se nemalou měrou podepisuje shon a stres z dnešní uspěchané doby.

Wellness víkend v běhu času

Jedny z prvních zmínek o léčivé síle horké vody i různých zkrášlujících a kosmetických přípravků jsou již ze starého Egypta. Další informace pocházejí z Řecka, starořecká kalokagathia, pojem známý i dnes, znamenal rovnováhu mezi tělem a duší, v podstatě tedy tělesnou krásu i moudrost ducha. V dnešní době se spíše užívá termín wellness. Termín, který pronikl z USA i do Evropy a z pouhého fitness se rozšířením služeb a procedur stal fenoménem dnešní doby. V naší zemi se wellness díky izolaci od západního světa v době minulého režimu začal masivněji rozšiřovat až v posledních letech, moderní trend léčebných pobytů však začíná v poptávce velmi dominovat.

Wellness víkend je hit současnosti

Wellness víkendy jsou stále populárnější u našich klientů, proto neustále rozšiřujeme nejen nabídku romantických pobytů pro dva, ale právě i wellness víkendových pobytů. Vyberte si tedy některý z námi nabízených lázeňských pobytů v rámci celé České republiky. Wellness víkednové pobyty jsou tu pro Vás proto, abyste si odpočinuli a zároveň udělali něco pro své tělo. Zkráceně řečeno, wellness nás prostě regeneruje. Dobrý wellness víkend je zdrojem pohody a odpočinku, odbourává stres, který sužuje stále větší množství lidí, je jakousi prevencí proti civilizačním chorobám. Při wellness víkendu je spousta možností, jak si užít relax podle svých představ. Proto je možné zařadit sem například víkendový pobyt v lázních, různé masáže, zábaly, koupelové pobyty, lázeňské a jiné další terapie, které vás dozajista zcela uvolní či relaxační pobyty. Wellness víkend je zkrátka v dnešní době stále více vyhledávanou záležitostí. Wellness víkend je zaměřený na pohodu klienta tak, aby se při odchodu cítil jako znovuzrozený

Wellness víkend to je péče o zdraví

Zdraví je pro mnoho z nás prioritou číslo jedna. Naštěstí má člověk v moderní době oporu ve wellness, péči o zdraví, která ukazuje, že skutečné zdraví není pouhou absencí nemoci. Komplexní péče o tělo, cvičení ve fitness, relaxace v lázních, saunách a masážních salónech, to je první krok zodpovědnému přístupu ke zdraví.

Wellness víkend na přání

Wellness víkendy a wellness pobyty připravujeme s cílem nabídnout Vám co nejatraktivnější prožití těch několika volných wellness víkendů, které v uspěchané době máte. Wellness víkendy pro dva od Wellness Romantiky poskytnou každému přesně to, po čem už dlouho touží. Můžete si přát strávit wellness víkend v luxusním zámeckém hotelu, aktivní wellness víkend na horách, wellness víkend v Českých lázních, relaxační víkend či wellness víkend s procedurami, které si vybereté přímo ve wellness hotelu, ale i wellness víkend pro dámy nebo třeba pánskou jízdu do pivních lázní v chodové Plané. Nabízíme wellness víkendy pro dva, které osloví všechny věkové kategorie, máme wellness víkendy i pro seniory. Už neváhejte a vyberte si některý z našich wellness víkendů. Wellness Romantika Vám přeje krásný a nezapomenutelný zážitek na Vašem wellness víkendu.

Vánoční dárek, třeba wellness víkend od Wellness Romantiky

Už máte vybraný vánoční dárek? Proč otálek a nevybrat si z naši nabídky wellness víkend. Dárkové poukazy na wellness víkendy potěší pod vánočním stromečkem každého z Vašich nejbližších přátel. Po vánocích si vyberou wellness víkend včetně termínu a místa pobytu. V nabídce máme wellness víkendy, romantické víkendy pro dva na zámcích, víkendové pobyty v pivních lázních či třeba pánskou jízdu v pivních láznich Štramberk. Wellness Romantika Vám přejeme šťastný a veselý…

Pivní lázně

Pivní lázně

SKVĚLÝ ZÁŽITEK!
VÝHODNÁ CENA!

Pivní lázně jsou originální lázeňská procedura, která pomáhá s regenerací celého lidského organismu. Pivní lázně přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti lidského těla. Relaxační koupel v pivu, kterou lze doplnit i douškem zlatavého pěnivého moku, si dnes může dopřát téměř kdokoliv z nás. Nejedná se však o proceduru, která je určena jenom milovníkům piva. Pivní lázně jsou souhrnem koupelí, léčivých zábalů, masáží a jsou zároveň doplněny o nezbytnou pitnou kůru jak jinak než lahodným zlatavým mokem.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva