Čokoládové masáže Čokoládové masáže

Vybrali jsme pro vás - čkoládové masáže

Čokoládové masáže

Čokoládové masáže

Čokoládová masáže rozjitří všechny Vaše smysly, uvolňuje i zkrášluje. Čokoládová masáž je určená pro každého, kdo chce spojit luxus s báječnou relaxací. Výjimečné účinky čokolády byly známy již dávno, lidé je užívali jako pomůcku k omlazení pokožky a zároveň jako zdroj dobré nálady. Čokoláda patří mezi antioxidanty a kakao, které obsahuje, zabraňuje uvolňování volných radikálů do organismu. Čím větší obsah kakaa čokoláda má, tím je tělu prospěšnější.

Čokoládová masáž přináší Vašemu tělu relaxaci, pomáhá při uvolnění svalů a napomáhá svěžímu vzhledu pokožky. Čokoláda nanesená na těl má i výborné detoxikační účinky, zlepšuje náladu, působí antistresově, jelikož způsobuje v těle uvolňování tzv. hormonu štěstí – serotoninu. Čokoládové masáže pomáhájí při bolestech hlavy, při soustředění a působí proti stresu a zánětům. Po masáži horkou čokoládou obvykle následuje ještě čokoládový zábal a závěrečná relaxace na lůžku.

Čokoládové masáže výrazně působí proti stárnutí.

Vaše pokožka bude po masáži čokoládou nádherně vyhlazená a určitě se čokoládová masáž odrazí i na Vaší dobré náladě. Při masáži teplou čokoládou si přijde na své nejen tělo, ale i všechny naše smysly. Omamná vůně čokolády bude všude kolem Vás. Po masáži a krátkém odpočinku následuje osprchování těla. K naprosté dokonalosti stačí už jenom šálek horké čokolády nebo nějaká čokoládová dobrůtka. A proč se vlastně k masážím používá právě čokoláda? Čokoláda totiž tonizuje, hydratuje a vyhlazuje pokožku, uvolňuje svaly, při dodržování pitného režimu detoxikuje organismus a v neposlední řadě podporuje vyplavování látek způsobujících dobrou náladu. Pokud máte chuť na něco neobyčejného, dopřejte si čokoládovou masáž.

Masáže
Masáže pro dva

Masáže
pro dva

je příjemný zážitek strávený masáží, relaxací pro páry.

Masáže pro dva je zážitek mnohem silnější, proto neváhejte a objednejte si masáž pro dva. Je to procedura vhodná nejen pro páry partnerské, využít je mohou i přátelé a kamarádi, kteří si spolu chtějí užít něco neobvyklého. Masáž pro dva je také vhodným dárkem například ke svatbě nebo výročí. Masáž pro dva můžete věnovat i třeba jako vánoční dárek svému příteli či přítelkyni. K masáži pro dva je vhodná zvláště masáž lávovými kameny pro dva.

Novinky a aktuality...

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Pivní lázně - originální lázeňská procedura

Wellness pobyty pro ženy i muže

Wellness pobyty
pro ženy i muže

Masáže

Masáže - terapie těla
i duše

Romantické pobyty a romantika pro dva

Romantické pobyty a romantika
pro dva